Adaptacja lokalu mieszkania treningowego ul. Wrzesińska 7/4 w Swarzędzu wraz z dostawą i montażem wyposażenia.
Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00467887
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00467887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-22 19:31
- Lokalizacja
- Swarzędz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4475d453-7cc2-42d5-a0d9-d6e86232c6c5
- Identyfikator
- 7771401574
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00467887 z dnia 2024-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja lokalu mieszkania treningowego ul. Wrzesińska 7/4 w Swarzędzu wraz z dostawą i montażem wyposażenia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631000187
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 25
1.5.2.) Miejscowość: Swarzędz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cusswarzedz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cusswarzedz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4475d453-7cc2-42d5-a0d9-d6e86232c6c51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja lokalu mieszkania treningowego ul. Wrzesińska 7/4 w Swarzędzu wraz z dostawą i montażem wyposażenia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4475d453-7cc2-42d5-a0d9-d6e86232c6c5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046230/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Adaptacja lokalu- mieszkania treningowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie finansowane jest w ramach projektu: Świt - Środowiskowe Wsparcie Integracja Terapia - usługi społeczne dla mieszkańców Gminy Swarzędz na lata 2023-2026 FEWP.06.13-IZ.00-0087/23 realizowany jest w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski na lata 2021-2027. Priorytet 6. Działanie 06.13 Usługi Społeczne i zdrowotne.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441858
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUS.OR.341.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji lokalu mieszkania treningowego, ul. Wrzesińska 7/4 w Swarzędzu wraz z dostawą i montażem wyposażenia mieszkania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
39100000-3 - Meble
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39112000-0 - Krzesła
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2024-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |