„Wymiana drzwi wejściowych na przesuwne/automatyczne do budynków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ulicy Partyzantów 2, Grzybowskiego 7A oraz Zielonej 20”

POWIAT CHRZANOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00467920
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00467920/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-23 06:43
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13e4e5b6-4205-4872-b60a-0c538542a5ae
Identyfikator
6281715276
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianNakładanie powierzchni kryjących

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00467920 z dnia 2024-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana drzwi wejściowych na przesuwne/automatyczne do budynków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ulicy Partyzantów 2, Grzybowskiego 7A oraz Zielonej 20”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CHRZANOWSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276254979

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 2

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-chrzanowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-chrzanowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_chrzanowski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wymiana drzwi wejściowych na przesuwne/automatyczne do budynków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ulicy Partyzantów 2, Grzybowskiego 7A oraz Zielonej 20”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13e4e5b6-4205-4872-b60a-0c538542a5ae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467920

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070217/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wymiana stolarki - drzwi wejściowe do budynków administracyjnych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ul.Partyzantów2, Zielonej 20, Grzybowskiego 7a.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449089

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.14.TP.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wymiana drzwi wejściowych na przesuwne/automatyczne do budynków Starostwa Powiatowego w Chrzanowie przy ulicy Partyzantów 2, Grzybowskiego 7A oraz Zielonej 20
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ oraz przedmiar robót (załącznik 4 do SWZ który stanowi dokument pomocniczy do wyceny). Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze specyfikacją techniczną, przepisami prawa budowlanego, obowiązującymi normami i zasadami sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami BHP. Materiały użyte do wykonania zamówienia muszą posiadać certyfikaty oraz atesty.Roboty budowlane uciążliwe, powodujące hałas można prowadzić od poniedziałku do piątku w godzinach:
• Poniedziałek od 17:15 do 20:00.
• Od wtorku do czwartku 15:15 do 20:00
• Piątek od 13:15 do 19:30.
Zamawiający dopuszcza prowadzenie robót w soboty po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającymi.
Wykonywane prace nie mogą kolidować z prawidłowym funkcjonowaniem pracy urzędu.
Prace będą realizowane na czynnych obiektach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 720434,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 720434,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane