Usługa pielęgnacji zieleni w budynku Europejskiego Centrum Solidarności oraz terenów przyległych

Europejskie Centrum Solidarności

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00343733
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00343733/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-24 12:10
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d1e6e52-d102-4688-b496-4e2947433aa3
Identyfikator
5833003226
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ogrodniczeUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

GREEN TRANSPLANT SPÓŁKA CYWILNABojano, PL · lot 0
660 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00343733 z dnia 2025-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa pielęgnacji zieleni w budynku Europejskiego Centrum Solidarności oraz terenów przyległych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Europejskie Centrum Solidarności

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220509029

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Solidarności 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-863

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 587724000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.lewandowska@ecs.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ecs.gda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ecs.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/469048/usluga-pielegnacji-zieleni-w-budynku-europejskiego-centrum-solidarnosci-oraz-terenow-przyleglych

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytucja kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Upamiętnienie idei Solidarności

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa pielęgnacji zieleni w budynku Europejskiego Centrum Solidarności oraz terenów przyległych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d1e6e52-d102-4688-b496-4e2947433aa3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00343733

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00662482/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usługi pielęgnacji zieleni w budynku Europejskiego Centrum Solidarności oraz terenów przyległych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00150973

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WFZP.0261.02.25.AL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 878950,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pielęgnacji zieleni wewnętrznej, oraz zieleni zewnętrznej nieruchomości Zamawiającego, położonej w Gdańsku przy Placu Solidarności 1, 80-863 Gdańsk, składającej się z budynku siedziby Zamawiającego oraz terenów zewnętrznych.
Na zieleń w Europejskim Centrum Solidarności składa się:
1. zieleń wewnątrz budynku tzw. ogród zimowy – 635,41 m2 powierzchni
2. zieleń zewnętrzna wokół budynku – 478,17 m2
3. zieleń zewnętrzna na dachach budynku
3a. na poziomie +6,65 ( I piętro) – 274,1 m2
3b na poziomie +18,65 (IV piętro) – 1338,82 m2
3c. na poziomie +24,10 (V piętro) – 65,28 m2
3d. na poziome +27,90 (VI piętro – taras widokowy) – 297,4 m2 nasadzeń bylin i 21,6 m2 trawnika.
Zakres powierzchniowy pielęgnacji zieleni zgodnie z załącznikami do Opisu Przedmiotu Zamówienia zawierającymi schematy zieleni na terenie wokół budynku, wewnątrz budynku i na dachach zielonych (wyciąg z dokumentacji powykonawczej zieleni wraz z aktualizacją).
Wykonawca będzie uczestniczył w przekazaniu pielęgnacji zieleni wewnętrznej i zieleni zewnętrznej od dotychczasowego wykonawcy (z ramienia Zamawiającego).
Świadczenie usługi będzie odbywało się:
a) w zakresie i z częstotliwościami opisanymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w dokumentacji powykonawczej stanowiącej załącznik do Opisu Przedmiotu Zamówienia.
b) na powierzchniach zgodnie z opisem w Opisie Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77300000-3 - Usługi ogrodnicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 736464,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 660000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Green Transplant Spółka Cywilna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882512525

7.3.3) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 4

7.3.4) Miejscowość: Bojano

7.3.5) Kod pocztowy: 84-207

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

TIRSA ZIELEŃ MARTA ZABŁOCKA - nie planowana pielęgnacja zieleni zewnętrznej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 660000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi