Remont stalowych słupów i elementów odwodnienia zadaszenia Placu Targowego oraz żelbetowych słupów podziemnej kondygnacji Hali Płaskiej (II)

ZARZĄD BUDYNKÓW I LOKALI KOMUNALNYCH W GDYNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00344246
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00344246/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-24 13:35
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19aadc1c-bb60-47a8-aecb-bdfe96ff3298
Identyfikator
5862295823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuZbrojenieBetonowanieRoboty konstrukcyjneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty remontowe i renowacyjneWykonywanie konstrukcji dachowychTynkowanieRoboty izolacyjneOkładzinyKładzenie i wykładanie podłógPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00344246 z dnia 2025-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont stalowych słupów i elementów odwodnienia zadaszenia Placu Targowego oraz żelbetowych słupów podziemnej kondygnacji Hali Płaskiej (II)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD BUDYNKÓW I LOKALI KOMUNALNYCH W GDYNI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360995521

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Hugo Kołłątaja 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-332

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zbilk.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbilk.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

biuro@zbilk.gdynia.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie jednostkami komunalnymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont stalowych słupów i elementów odwodnienia zadaszenia Placu Targowego oraz żelbetowych słupów podziemnej kondygnacji Hali Płaskiej (II)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19aadc1c-bb60-47a8-aecb-bdfe96ff3298

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00344246

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037612/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont stalowych słupów i elementów odwodnienia zadaszenia Palcu Targowego oraz żelbetowych słupów podziemnej kondygnacji Hali Płaskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00258005

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZBILK.IOZP.PH.241.P.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu stalowych słupów i elementów odwodnienia zadaszonego Palcu Targowego oraz żelbetowych słupów podziemnej kondygnacji Hali Płaskiej w Zespole Miejskich Hal Targowych w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego 36/38/40, dalej ZMHT.
2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą roboty budowlane związane z remontem:
- stalowych słupów zadaszenia Przemysłowego i Rolnego Placu Targowego;
- odwodnienia zadaszenia Przemysłowego i Rolnego Placu Targowego;
- i wzmocnieniem żelbetowego słupa Hali Płaskiej;
- żelbetowych słupów Hali Płaskiej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45410000-4 - Tynkowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

44113330-7 - Okładziny

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta Wykonawcy JATAJ Marian Kłopotek, która w dniu 02.07.2025 r. została uznana za najkorzystniejszą. Zmawiający wezwał Wykonawcę do podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego ustalając termin na dzień 17.07.2025 r. Wykonawca do dnia 23.07.2025 r. uchylił się od podpisania umowy. Z uwagi na to, że oferta Wykonawcy jest jedyną złożoną w postępowaniu, Zamawiający nie może skorzystać z trybu przewidzianego w art. 263 ustawy Pzp. W związku z powyższym w dniu 23.07.2025 r. unieważnia postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738972,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 738972,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane