„Dostawa i montaż silnika oraz przekładni jazdy w kompaktorze Bomag BC 572 RB-2”
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne „LECH” Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00345500
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00345500/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-25 09:53
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4e7a427-9969-440f-9bcf-9fbb92a37e87
- Identyfikator
- 5420200381
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00345500 z dnia 2025-07-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i montaż silnika oraz przekładni jazdy w kompaktorze Bomag BC 572 RB-2”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne „LECH” Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050001472
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kombatantów 4
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-110
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lech.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lech.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b4e7a427-9969-440f-9bcf-9fbb92a37e871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i montaż silnika oraz przekładni jazdy w kompaktorze Bomag BC 572 RB-2”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4e7a427-9969-440f-9bcf-9fbb92a37e87
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00345500
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00290541
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NDZ.231.21.2025.KP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa silnika i przekładni jazdy wraz z ich wymianą w kompaktorze Bomag BC 572 RB-2, pracującym na polu składowym w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach (dalej: kompaktor). Zakres zamówienia obejmuje:
a) dostawę nowych, nieregenerowanych części (silnika i przekładni jazdy) zgodnych z wymaganiami DTR kompaktora,
b) dostawę niezbędnych materiałów eksploatacyjnych (olej przekładniowy, pierścień uszczelniający) zgodnie z dokumentacją techniczną,
c) demontaż zużytych elementów oraz montaż i wymianę nowych części zgodnie z za-kresem określonym w ustępie 2) poniżej „Wymagania techniczne”. Przeprowadzenie testów sprawdzających poprawność działania po montażu i wymianie,
d) utylizację wymienionych części na koszt wykonawcy,
e) Wymianie podlega silnik lewego przedniego koła.
Pozostałe wymagania zawarte są w IDW tom I SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34310000-3 - Silniki do pojazdów i części silników
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42142200-8 - Części elementów napędowych
50116000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 256651,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 256651,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 256651,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FAYAT BOMAG POLSKA SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141386929
7.3.3) Ulica: Szyszkowa 52, Warszawa
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-285
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 256651,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2025-07-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |