„Remont publicznej drogi gminnej nr 105917R – ul. Sobieskiego w Dębicy”- powtórzenie podobnego zakresu robót jak w umowie IMI/122/2023 z dnia 22.11.2023 r. (2)

Gmina Miasta Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00345773
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00345773/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-25 11:04
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29888f07-a172-455f-8006-46f8bb81a0a3
Identyfikator
8721000477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

EUROVIA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNABielany Wrocławskie, PL · lot 0
200 010,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00345773 z dnia 2025-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont publicznej drogi gminnej nr 105917R – ul. Sobieskiego w Dębicy”- powtórzenie podobnego zakresu robót jak w umowie IMI/122/2023 z dnia 22.11.2023 r. (2)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524648

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont publicznej drogi gminnej nr 105917R – ul. Sobieskiego w Dębicy”- powtórzenie podobnego zakresu robót jak w umowie IMI/122/2023 z dnia 22.11.2023 r. (2)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29888f07-a172-455f-8006-46f8bb81a0a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00345773

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00310181

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 UPzp.
Uzasadnienie faktyczne:
Wykonanie zakresu prac, polegających na powtórzeniu robót o podobnym charakterze jest niezbędne do zrealizowania zamówienia podstawowego zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami.
Zakres zostanie powtórzony zgodne z umową podstawową nr IMI/122/2023 z dnia 22 listopada 2023 r. – znak postępowania przetargowego BZP.271.40.2023.MKa Przedmiotowe zamówienie o wykonanie robót o podobnym charakterze do umowy podstawowej nie przekracza 50 % wartości zamówienia podstawowego.
Przesłanki zastosowania trybu:
Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie podstawowym (znak sprawy BZP.271.40.2023.MKa, a zakres prac o podobnym charakterze (na podstawie art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp) został przewidziany w ogłoszeniu o zamówieniu oraz w SWZ.
Zamówienie o podobnym charakterze jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-53e6f587-6110-11ee-9aa3-96d3b4440790

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.49.2025.MKa

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162610,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres przedmiotu zamówienia:
1) Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
2) Podbudowa jezdni
3) Krawężniki, ściek i obrzeża
4) Chodniki, zjazdy, parkingi
5) Nawierzchnie asfaltowe
6) Kanalizacja deszczowa
7) Regulacja pionowa studzienek, zaworów
8) Uporządkowanie terenu i zieleń
9) Oznakowanie drogowe poziome i pionowe
10) Inwentaryzacja geodezyjna

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eurovia Polska S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 635-000-01-27

7.3.3) Ulica: Bielany Wrocławskie, ul. Irysowa 1

7.3.4) Miejscowość: Kobierzyce

7.3.5) Kod pocztowy: 55-040

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200010,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane