"Zakup ambulansu transportowego Typ C dla Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o. o.

Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00346036
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00346036/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-25 11:56
Lokalizacja
Zduńska Wola, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d27ba47-bf54-4b25-8fd4-822a5b742e24
Identyfikator
8291736832
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

KaretkiUrządzenia medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

GERATON AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTrzebinia, PL · lot 0
488 858,82 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00346036 z dnia 2025-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Zakup ambulansu transportowego Typ C dla Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o. o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000312515

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królewska 29

1.5.2.) Miejscowość: Zduńska Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 8244182

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital-zdwola.info

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-zdwola.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=a0965a0e-e7c0-4934-aed8-3a3c360ed2ec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Zakup ambulansu transportowego Typ C dla Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o. o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d27ba47-bf54-4b25-8fd4-822a5b742e24

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00346036

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Modernizacja infrastruktury Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Spółki z o.o." realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych".

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00214125

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP.ZP.261.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 485000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup ambulansu transportoego Typ C wraz ze sprzętem medycznym
2. Ambulans typu C (posiadający deklarację CE zgodnie z przepisami prawa polskiego potwierdzające zgodność zabudowy medycznej z wymogami normy aktualnej PN EN 1789 lub normy równoważnej w zakresie ambulansu typu C oraz zgodność wyposażenia medycznego). Typ "furgon" o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t, częściowo przeszkolony z możliwością ewakuacji pacjenta i personelu. Ściany i sufit wykonane z łatwo zmywalnego tworzywa. Przegroda pomiędzy kabiną kierowcy, a przedziałem medycznym posiadająca przejście dla personelu, z możliwością oddzielenia obu przedziałów (przegroda z drzwiami). Przystosowany do przewozu min. 4 osób w pozycji siedzącej wraz z kierowcą oraz 1 osoby w pozycji leżącej na noszach. Ambulans wyposażony w nosze Nosze 3 segmentowe z możliwością ustawienia pozycji przeciwwstrząsowej oraz pozycji zmniejszającej napięcie mięśni brzucha Przystosowane do prowadzenia reanimacji, wyposażone w twardą płytę na całej długości pod materacem umożliwiającą ustawienie wszystkich dostępnym funkcji. Udźwig noszy powyżej 220 kg. Przenośny akumulatorowy ssak elektryczny z rezerwuarem o pojemności min 1l , z montażem umożliwiającym szybkie wpięcie/wypięcie urządzenia, oraz posiadającym funkcję ładowania akumulatora urządzenia po jego wpięciu w uchwyt. Uchwyt ścienny monitora/defibrylatora kompatybilny z urządzeniem LIFEPAK 15 Deska ortopedyczna pediatryczna z kompletem pasów z klockowym stabilizatorem głowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 5 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, nie obciążony jakimikolwiek prawami osób trzecich nieużywany, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Sprzęt nie może być powystawowy ani regenerowany. Musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów. Nie był również wcześniej rekondycjonowany.
4. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia Przedmiotu Umowy transportem na własny koszt bezpośrednio do Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. (dalej "Pogotowie") adres dostawy: ul. Królewska 29, Zduńska Wola (dalej "Miejsce Dostawy"), a także przeszkolenia personelu wskazanego przez Zamawiającego z obsługi przedmiotu umowy.
5. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 5 do SWZ.
6. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość przedmiotu zamówienia, z uwzględnieniem wszystkich pozycji.
7. Pozostałe warunki dotyczące realizacji niniejszego zamówienia zostały określone w załączniku nr 6 do SWZ - Wzór umowy.
8. Zamówienie jest współfinansowane ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia "Modernizacja infrastruktury Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Spółki z o.o." realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych".

4.5.3.) Główny kod CPV: 34114121-3 - Karetki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 488858,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 515000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 488858,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GERATON AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 389176246

7.3.3) Ulica: MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 137

7.3.4) Miejscowość: TRZEBINIA

7.3.5) Kod pocztowy: 32-540

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 488858,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy