Adaptacja zabytkowego Spichlerza w Słupsku na cele kulturalne, społeczne, edukacyjne i turystyczne - wyposażenie budynku

Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00468183
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00468183/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-23 09:02
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f80051e2-d91f-4cfd-bef9-501498531981
Identyfikator
000277807
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne meble i wyposażenieMeble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszcząceMaszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenieSprzęt telewizyjny i audiowizualnyMebleSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściMeble biuroweFoteleWieszaki na odzieżMeble konferencyjneStojak na materiały reklamoweLustraTablice ogłoszeńMeble i wyposażenie kuchniKrany, kurki, zawory i podobna armaturaKosze do przechowywaniaMeble biblioteczneWózki biblioteczneWyposażenie bibliotekKrzesłaRegałyBiblioteczki przesuwneWózki popychaneDrabinySiatka metalowaStoły roboczeMeble laboratoryjneWózki widłowe, pojazdy techniczne, kolejowe wózki ciągnąceRóżne materiały budowlaneMeble do przechowywaniaUrządzenia warsztatoweSztalugi do tablic do pisaniaKonstrukcje różneStojakiRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00468183 z dnia 2024-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Adaptacja zabytkowego Spichlerza w Słupsku na cele kulturalne, społeczne, edukacyjne i turystyczne - wyposażenie budynku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000277807

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dominikańska, 5-9

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@muzeum.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.muzeum.slupsk.pl/BIP/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/952569

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja zabytkowego Spichlerza w Słupsku na cele kulturalne, społeczne, edukacyjne i turystyczne - wyposażenie budynku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f80051e2-d91f-4cfd-bef9-501498531981

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468183

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00086414/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Adaptacja zabytkowego Spichlerza w Słupsku na cele kulturalne, społeczne, edukacyjne i turystyczne - wyposażenie budynku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MPŚ-IX.261.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest wyposażenie Czerwonego Spichlerza zlokalizowanego w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 12 polegającego na wykonaniu, dostarczeniu i montażu mebli oraz elementów wyposażenia, zarówno standardowych jak i indywidualnych oraz specjalistycznych, które określone zostały w formularzu szacunkowym (załącznik nr 1 do SWZ). Przedmiot zamówienia należy dokonać zgodnie z projektem aranżacji wnętrz (zał. nr 7 do SWZ).
2. Na wyposażenie Czerwonego Spichlerza składają się:
1) wyposażenie pomieszczeń biurowych w tym w indywidualnie wykonane meble i elementy wyposażenia,
2) wyposażenie sal edukacyjnych i magazynu sprzętu w tym w indywidualnie wykonane meble i elementy wyposażenia, włączając w to pokrycie fragmentów ścian farbą tablicową i projekcyjną,
3) wyposażenie biblioteki wraz z czytelnią w tym w indywidualnie oraz specjalistyczne wykonane meble i elementy wyposażenia,
4) wyposażenie specjalistyczne i indywidualne magazynów zbiorów, w tym magazynu bibliotecznego i magazynu „otwartego” połączonego z biurem,
5) wyposażenie przestrzeni wspólnych przeznaczonych do różnych funkcji muzealnych w tym do organizacji spotkań oraz komunikacji, dostępnych dla osób z zewnątrz korzystających
z oferty Muzeum, w tym indywidualnie wykonane meble i elementy wyposażenia,
6) wyposażenie specjalistyczne i indywidualne w zakresie podstawowym pracowni konserwatorskich i fotograficznej,
7) wyposażenie pomieszczeń socjalnych, w tym w indywidualnie wykonane meble i elementy wyposażenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny

39100000-3 - Meble

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39130000-2 - Meble biurowe

39113100-8 - Fotele

39136000-4 - Wieszaki na odzież

39153000-9 - Meble konferencyjne

30193500-3 - Stojak na materiały reklamowe

38622000-1 - Lustra

30192170-3 - Tablice ogłoszeń

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

42130000-9 - Krany, kurki, zawory i podobna armatura

44614100-8 - Kosze do przechowywania

39155000-3 - Meble biblioteczne

34144760-3 - Wózki biblioteczne

39155100-4 - Wyposażenie bibliotek

39112000-0 - Krzesła

39141100-3 - Regały

39152000-2 - Biblioteczki przesuwne

34912100-4 - Wózki popychane

44423200-3 - Drabiny

44313000-7 - Siatka metalowa

39151200-7 - Stoły robocze

39180000-7 - Meble laboratoryjne

42415000-8 - Wózki widłowe, pojazdy techniczne, kolejowe wózki ciągnące

44190000-8 - Różne materiały budowlane

39173000-5 - Meble do przechowywania

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

30195912-8 - Sztalugi do tablic do pisania

44212320-8 - Konstrukcje różne

39151100-6 - Stojaki

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie zwiększa kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy