„Dostawa pomocy dydaktycznych, wyposażenia i sprzętu w ramach projektu: „Nowoczesna edukacja włączająca w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach”

GMINA SŁAWATYCZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00347034
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00347034/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-25 15:19
Lokalizacja
Sławatycze, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12507200-f61f-4f74-af8d-f30e3155b2d6
Identyfikator
5372349492
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MebleMeble szkolneMeble przedszkolneRóżne meble i wyposażeniePomoce naukoweUrządzenia komputerowe

Wykonawcy

4 przyznane

· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00347034 z dnia 2025-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa pomocy dydaktycznych, wyposażenia i sprzętu
w ramach projektu: „Nowoczesna edukacja włączająca w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWATYCZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237701

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 14

1.5.2.) Miejscowość: Sławatycze

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-515

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 833783358

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slawatycze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slawatycze.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12507200-f61f-4f74-af8d-f30e3155b2d6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa pomocy dydaktycznych, wyposażenia i sprzętu
w ramach projektu: „Nowoczesna edukacja włączająca w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12507200-f61f-4f74-af8d-f30e3155b2d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347034

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00031646/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa pomocy dydaktycznych, wyposażenia i sprzętu w ramach projektu: „Nowoczesna edukacja włączająca w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Nowoczesna edukacja włączająca w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach”, współfinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Działanie 10.2 Edukacja przedszkolna, Priorytet X Lepsza edukacja. Numer projektu: FELU.10.02-IZ.00-0025/24.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00151973

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Z.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 zamówienia: Zakup i dostawa mebli i wyposażenia”.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla czterech części obejmuje w szczególności:
a) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach,
b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji
w języku polskim (jeśli dotyczy),
c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany
w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39160000-1 - Meble szkolne

39161000-8 - Meble przedszkolne

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 13888,22 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 zamówienia: „Zakup i dostawa mebli przedszkolnych”
4.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla czterech części obejmuje w szczególności:
a) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach,
b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji
w języku polskim (jeśli dotyczy),
c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu).

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39160000-1 - Meble szkolne

39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.5.) Wartość części: 15581,95 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 zamówienia: „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych i sprzętu”

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla czterech części obejmuje w szczególności:
a) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach,
b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji
w języku polskim (jeśli dotyczy),
c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany
w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162000-5 - Pomoce naukowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162000-5 - Pomoce naukowe

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 36290,49 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 zamówienia: „Zakup i dostawa Kabiny SI”

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla czterech części obejmuje w szczególności:
a) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach,
b) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji
w języku polskim (jeśli dotyczy),
c) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia,
d) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany
w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.5.) Wartość części: 9193,47 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp najpóźniej przed otwarciem ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Dla Części 2 kwota ta stanowiła: 19 898,00 zł. Do upływu wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 28.08.2025 r. godz. 10:00, dla Części 2 wpłynęło pięć ofert.
Kwoty ofert Wykonawców podlegających ponownemu badaniu i ocenie, tj.:
- oferta nr 1 Usługi Projektowo-montażowe Michał Mazurkiewicz, ul. Lubelska 44, 24-170 Kurów: 35 200,00 zł
znacznie przewyższają możliwości finansowe Zamawiającego.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18377 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35200 PLN

2025-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy