Usługa kompleksowa sprzątania klatek schodowych budynkach administrowanych i własnych Tomaszowskiego TBS Spółka z o.o.

TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00347102
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00347102/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-25 16:24
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba938f43-9525-44fa-abeb-0bcdcd5c01de
Identyfikator
7732120641
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania

Wykonawcy

2 przyznane

BARTŁOMIEJ BIŁEKSwolszewice Małe, PL · lot 0
51 000 PLN
BARTŁOMIEJ BIŁEKSwolszewice Małe, PL · lot 1
26 968 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00347102 z dnia 2025-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowa sprzątania klatek schodowych budynkach administrowanych i własnych Tomaszowskiego TBS Spółka z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Oddział zamawiającego: Tomaszowskie TBS Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590708822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Majowa 15

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 (44) 724-64-20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ttbsprzetargi@ttbs.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ttbs.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba938f43-9525-44fa-abeb-0bcdcd5c01de

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa kompleksowa sprzątania klatek schodowych budynkach administrowanych i własnych Tomaszowskiego TBS Spółka z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba938f43-9525-44fa-abeb-0bcdcd5c01de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347102

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00671843/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Sprzątanie klatek schodowych zasób własny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00255146

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.1.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Zakres prac:
- Usuwanie zanieczyszczeń stałych poprzez zamiatanie, mycie na mokro z dodatkiem środka czyszczącego, mycie drzwi
wejściowych, mycie na mokro wejść do klatek schodowych wyłożonych terakotą, usuwanie reklam i zbędnej korespondencji,
usuwanie kurzu ze skrzynek zamontowanych na klatkach schodowych, sprzątanie windy, ( raz w tygodniu).
- Mycie lamperii (dwa razy w roku).
- Mycie okien, mycie balustrad, odkurzanie rur na klatkach, ( cztery razy w roku).
- Usuwanie pajęczyn ze ścian (raz na miesiąc) .
- Bieżące informowanie o usterkach.
- Mycie posadzki w garażu podziemnym ( dwa razy w roku).
3. Zamówienie podzielone zostało na dwie części:
1) część I obejmuje budynki przy ul. św. Antoniego 28, ul. Bursztynowej 82-92, ul. Bursztynowej 94-110, ul. Jerozolimskiej
21, ul. Jerozolimskiej 23, ul. Borek 22/24 w Tomaszowie Maz.,
4. Wielkość powierzchni została określona w załączniku 1 do umowy oraz w formularzu ofertowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.5.) Wartość części: 46230,87 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- Usuwanie zanieczyszczeń stałych poprzez zamiatanie, mycie na mokro z dodatkiem środka czyszczącego, mycie drzwi
wejściowych, mycie na mokro wejść do klatek schodowych wyłożonych terakotą, usuwanie reklam i zbędnej korespondencji,
usuwanie kurzu ze skrzynek zamontowanych na klatkach schodowych, sprzątanie windy, ( raz w tygodniu).
- Mycie lamperii (dwa razy w roku).
- Mycie okien, mycie balustrad, odkurzanie rur na klatkach, ( cztery razy w roku).
- Usuwanie pajęczyn ze ścian (raz na miesiąc) .
- Bieżące informowanie o usterkach.
- Mycie posadzki w garażu podziemnym ( dwa razy w roku).
3. Zamówienie podzielone zostało na dwie części:
2) część II obejmuje budynki przy ul. Stolarskiej 9, ul. Stolarskiej 31, ul. Stolarskiej 31A,
ul. Stolarskiej 31B, ul. Stolarskiej 33A, Farbiarskiej 18, ul. Polnej 11 w Tomaszowie Maz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.5.) Wartość części: 24722,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229235,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BBM Prestige Bartłomiej Biłek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732218937

7.3.4) Miejscowość: Swolszewice Małe

7.3.5) Kod pocztowy: 97-213

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26968,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158668,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26968,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BBM Prestige Bartłomiej Biłek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732218937

7.3.4) Miejscowość: Solszewice Małe

7.3.5) Kod pocztowy: 97-213

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26968,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi