Prace termomodernizacyjne i wymiana stolarki w remizie OSP Jadwiżyn

GMINA SADKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00347127
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00347127/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-25 17:59
Lokalizacja
Sadki, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95dcff44-d368-4917-9bd2-3f0a8045345c
Identyfikator
5581762871
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty izolacyjneRoboty elewacyjneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Wykonawcy

1 przyznane

'ODNOWA' MODLIBOWSCY SPÓŁKA JAWNASkoki, PL · lot 0
370 000,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00347127 z dnia 2025-07-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace termomodernizacyjne i wymiana stolarki w remizie OSP Jadwiżyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SADKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350903

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Strażacka 11

1.5.2.) Miejscowość: Sadki

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-110

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 523393930

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@sadki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sadki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sadki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace termomodernizacyjne i wymiana stolarki w remizie OSP Jadwiżyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95dcff44-d368-4917-9bd2-3f0a8045345c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347127

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044165/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Prace termoizolacyjne i wymiana stolarki w remizie OSP Jadwiżyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00275125

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 324859,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia są prace termomodernizacyjne i wymiana stolarki w remizie OSP Jadwiżyn. Niniejsze prace wykonane zostaną w oparciu o sporządzony audyt energetyczny budynku.
W wyniku przeprowadzonego audytu energetycznego stwierdzono, że budynek w stanie istniejącym nie spełnia wymagań w zakresie izolacyjności cieplnej przegród budowlanych określonych w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. 2022 poz. 1225).
W ramach opracowania wykonano inwentaryzację techniczno-budowlaną, obejmującą:
▪ pomiar i ocenę stanu technicznego przegród budowlanych (ściany zewnętrzne, stropodach, podłoga na gruncie),
▪ analizę techniczną stolarki okiennej i drzwiowej (wewnętrznej i zewnętrznej),
▪ ocenę systemów instalacyjnych: centralnego ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz wentylacji grawitacyjnej,
▪ ocenę istniejącego źródła ciepła oraz urządzeń technicznych w kotłowni.

Na podstawie wyników audytu energetycznego, oraz przeprowadzonej wizji lokalnej ustalono zakres wymaganych prac termomodernizacyjnych:
▪ Izolacja przegród budowlanych pionowych,
▪ Izolacja przegród budowlanych poziomych,
▪ Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

Planowane działania mają na celu:
▪ znaczącą poprawę efektywności energetycznej obiektu,
▪ redukcję strat ciepła przez przegrody i wentylację,
▪ zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączona do SWZ dokumentacja techniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 370000,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499783,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 370000,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Odnowa Modlibowscy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 784-10-02-610

7.3.3) Ulica: Rogozińska 5

7.3.4) Miejscowość: Skoki

7.3.5) Kod pocztowy: 62-085

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie części dotyczącej prac elewacyjnych, kwota 35000,00 zł.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 370000,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-30
2025-07-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane