Remont sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 w Nowym Tomyślu, ul. E. Sczanieckiej 1
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00347251
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00347251/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-27 19:00
- Lokalizacja
- Nowy Tomyśl, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2db93e33-94d7-4a45-b336-b85e246bfb87
- Identyfikator
- 7881498729
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00347251 z dnia 2025-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 w Nowym Tomyślu, ul. E. Sczanieckiej 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000688226
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Emilii Sczanieckiej 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Tomyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48614423398
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zs1-nt@zs1-nt.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zs1-nt.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2db93e33-94d7-4a45-b336-b85e246bfb871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 w Nowym Tomyślu, ul. E. Sczanieckiej 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2db93e33-94d7-4a45-b336-b85e246bfb87
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347251
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00255277/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont sali gimnastycznej Zespołu szkół Nr 1 w Nowym Tomyślu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00271802
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSnr1.261.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 w Nowym Tomyślu, ul. E. Sczanieckiej 1.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie następujących prac:
- zabezpieczenie i organizacja prac remontowych wewnętrznych,
- demontaż z powierzchni ścian wyposażenia sali,
- ponowny montaż wyposażenia sali,
- wykucie i demontaż wentylatorów dachowych,
- kompleksowe prace malarskie,
- remont instalacji elektrycznej,
- remont wentylacji grawitacyjnej wspomaganej wentylatorami,
- wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej.
Wymiary sali w rzucie 20,61 x 10,53 m
Wysokość sali gimnastycznej wynosi około 6,50 m.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawierają przedmiar robót, STWiOR które są załącznikami do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:„wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”
Wobec odrzucenia wszystkich ofert złożonych w postępowaniu (oferty nr 1 i oferty nr 2), spełniona jest wskazana w art. 255 pkt 2) ustawy Pzp przesłanka unieważnienia postępowania.
W związku z powyższymi okolicznościami, unieważnienie przedmiotowego postępowania jest uzasadnione i konieczne.
| 2025-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |