Dowóz dzieci i uczniów do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026
Gmina Ozorków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00347351
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00347351/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-28 08:11
- Lokalizacja
- Ozorków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f6a2a99-14bf-48ea-ab6e-4b4968d92a43
- Identyfikator
- 7322150542
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00347351 z dnia 2025-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci i uczniów do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ozorków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057796
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wigury 14
1.5.2.) Miejscowość: Ozorków
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-035
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 2771444
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ug-ozorkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ug-ozorkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-ozorkow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz dzieci i uczniów do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2025/20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f6a2a99-14bf-48ea-ab6e-4b4968d92a43
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347351
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00065614/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Świadczenie usługi transportu na podstawie zakupu biletów miesięcznych uprawniających uczniów do korzystania z usługi przewozu w funkcjonującej komunikacji otwartej na wyznaczonych trasach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00299750
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych dla dzieci i uczniów uczęszczających do:
• Szkoły Podstawowej im. Stanisława Jachowicza w Leśmierzu,
• Szkoły Podstawowej im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w Modlnej,
• Szkoły Podstawowej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Solcy Wielkiej,
• Gminnego Przedszkola w Leśmierzu, dla których organem prowadzącym jest Gmina Ozorków
• oraz dla uczniów z terenu gminy Ozorków uczęszczających do Zespołu Szkół Specjalnych w Ozorkowie
w roku szkolnym 2025/2026 (w okresie od 1 września 2025r. do 26 czerwca 2026r.), w funkcjonującej komunikacji otwartej na wyznaczonych przez Zamawiającego trasach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 552024,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 594772,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 552024,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Łęczyca Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5070012235
7.3.3) Ulica: Belwederska 7A
7.3.4) Miejscowość: Łęczyca
7.3.5) Kod pocztowy: 99-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 552024,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-01 do 2026-06-26| 2025-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |