Opracowanie dokumentacji projektowych dla budowy parkingów typu Park& Ride wraz z przebudową dróg dojazdowych i budową ścieżek rowerowych.

GMINA MIEJSKA LUBIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00347367
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00347367/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-28 08:15
Lokalizacja
Lubin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-767570a8-6101-40e7-9c60-3e4e098d9568
Identyfikator
6922253959
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

2 przyznane

EWELINA DRAGAŃLubin, PL · lot 0
409 590 PLN
EWELINA DRAGAŃLubin, PL · lot 1
191 880 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00347367 z dnia 2025-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych dla budowy parkingów typu Park& Ride wraz z przebudową dróg dojazdowych i budową ścieżek rowerowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA LUBIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647535

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Lubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 763070675

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.lubin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.um.lubin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lubin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowych dla budowy parkingów typu Park& Ride wraz z przebudową dróg dojazdowych i budową ścieżek rowerowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-767570a8-6101-40e7-9c60-3e4e098d9568

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00678141/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Opracowanie dokumentacji projektowych w zakresie budowy, przebudowy, remontów kapitalnych dróg, chodników, parkingów, ścieżek rowerowych, obiektów inżynierskich na terenie miasta Lubina.

1.3.18 Opracowanie dokumentacji projektowych dla budowy parkingów typu Park&Ride wraz z przebudową dróg dojazdowych i budową ścieżek rowerowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00280671

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.29.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 712195,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa, w rozumieniu art. 7 pkt 28 Pzp, polegająca na opracowaniu kompletnych wielobranżowych dokumentacji projektowo – kosztorysowych, uzyskanie w imieniu Zamawiającego
ostatecznych decyzji o pozwoleniu na budowę lub uzyskaniem adnotacji właściwego organu architektoniczno-budowlanego o braku wniesienia sprzeciwu do dokonanych zgłoszeń o zamiarze przystąpienia do wykonywania robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę oraz pełnienie
nadzoru autorskiego dla zadania polegającego na przebudowie układu drogowego pn: „Opracowanie dokumentacji projektowych dla budowy parkingów typu Park& Ride wraz z przebudową dróg dojazdowych i
budową ścieżek rowerowych”
Część I:
zakres Zadania 1 – Dokumentacja techniczna dla zadania pn: „Droga dla rowerów z dopuszczeniem ruchu pieszego wzdłuż ul. Zielonogórskiej (DW 333)w Lubinie od skrzyżowania z ul. Szkolną do zjazdu za ul. Hutniczą”
zakres Zadania 2 - Dokumentacja techniczna dla zadania pn: „Przebudowa pętli autobusowej przy ul. Marii Skłodowskiej- Curie w Lubinie”.
W ramach przedmiotowej części zamówienia, Wykonawca zawrze odrębne umowy dotyczące realizacji ww. zakresów zadań.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 468292,68 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa, w rozumieniu art. 7 pkt 28 Pzp, polegająca na opracowaniu kompletnych wielobranżowych dokumentacji projektowo – kosztorysowych, uzyskanie w imieniu Zamawiającego
ostatecznych decyzji o pozwoleniu na budowę lub uzyskaniem adnotacji właściwego organu architektoniczno-budowlanego o braku wniesienia sprzeciwu do dokonanych zgłoszeń o zamiarze przystąpienia do wykonywania robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę oraz pełnienie
nadzoru autorskiego dla zadania polegającego na przebudowie układu drogowego pn: „Opracowanie dokumentacji projektowych dla budowy parkingów typu Park& Ride wraz z przebudową dróg dojazdowych
i budową ścieżek rowerowych - dokumentacja techniczna dla zadania pn: „Miejsce Obsługi Pasażerów (MOP) i Park&Ride przy ul. Jana Pawła II w Lubinie”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 243902,44 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 409590,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 519060,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 409590,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: E-DRO PROJEKT Ewelina Dragań

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 692 200 63 04

7.3.3) Ulica: Szybowa 19

7.3.4) Miejscowość: Lubin

7.3.5) Kod pocztowy: 59-300

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 409590,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191880,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 236160,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191880,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: E-DRO PROJEKT Ewelina Dragań

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 692 200 63 04

7.3.3) Ulica: Szybowa 19

7.3.4) Miejscowość: Lubin

7.3.5) Kod pocztowy: 59-300

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191880,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość zamówienia (w ramach każdej części zamówienia) uwzględnia wartość przewidywanych zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
2025-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi