Dostawa i montaż wodomierzy z systemem zdalnego odczytu oraz urządzeń monitorowania stanu sieci wodociągowej - 2 postępowanie
Gmina Łopiennik Górny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00347550
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00347550/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-28 09:12
- Lokalizacja
- Łopiennik Górny, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3f7d361-4028-45d8-9cb4-ec98873e576a
- Identyfikator
- 5641689794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00347550 z dnia 2025-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wodomierzy z systemem zdalnego odczytu oraz urządzeń monitorowania stanu sieci wodociągowej - 2 postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łopiennik Górny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łopiennik Nadrzeczny 3A
1.5.2.) Miejscowość: Łopiennik Górny
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-351
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lopiennikgorny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglopiennikgorny.bip.e-zeto.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e3f7d361-4028-45d8-9cb4-ec98873e576a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż wodomierzy z systemem zdalnego odczytu oraz urządzeń monitorowania stanu sieci wodociągowej - 2 postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3f7d361-4028-45d8-9cb4-ec98873e576a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347550
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00005370/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Rowój infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Łopiennik Górny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00321187
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKI.271.04.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wodomierzy z systemem zdalnego odczytu oraz urządzeń
monitorowania stanu sieci wodociągowej na terenie Gminy Łopiennik Górny.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę i montaż 1750 szt. wodomierzy z kompatybilnym modułem radiowym, wraz z plombami oraz demontażem
istniejących wodomierzy,
2) dostawę oprogramowania oraz urządzeń umożliwiających konfigurację i odczyt modułów radiowych wraz z wdrożeniem,
uruchomieniem, przeszkoleniem pracowników i próbnym odczytem (aplikacja do odczytu wodomierzy musi być
kompatybilna z istniejącym systemem do fakturowania zużycia wody działającym w Gminie Łopiennik Górny),
3) dostawę 6 szt. urządzeń telemetrycznych do monitorowania sieci wodociągowej.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą cenąprzewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2025-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |