Rewitalizacja budynków użyteczności publicznej przy ul. Iłżecka 6 w Lipsku

Starostwo Powiatowe w Lipsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00347706
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00347706/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-28 09:56
Lokalizacja
Lipsko, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1268a95-3c62-4df6-beac-2d21e244f4dc
Identyfikator
8111525359
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówZbrojenieBetonowanie konstrukcjiKonstrukcje z betonu zbrojonegoSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie ram drzwiowych i okiennychInstalowanie framug drzwiowychInstalowanie drzwi i okienInstalowanie ścianek działowychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie terakotyKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianNakładanie powierzchni kryjącychRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanychUsługi inżynieryjneUsługi projektowania systemów grzewczychUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN DRÓŻDŻWarszawa, PL · lot 0
7 600 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00347706 z dnia 2025-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja budynków użyteczności publicznej przy ul. Iłżecka 6 w Lipsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Lipsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670222888

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Lipsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: (48) 37-83-011

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatlipsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-lipski

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.pzp.powiatlipsko.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja budynków użyteczności publicznej przy ul. Iłżecka 6 w Lipsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1268a95-3c62-4df6-beac-2d21e244f4dc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00347706

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053063/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rewitalizacja budynków użyteczności publicznej przy ul. Iłżeckiej 6 w Lipsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00252853

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: IP.272.1.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 7600000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj, na podstawie, której możliwa będzie realizacja budowy zarówno pod względem formalno-prawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót zgodnie z tą dokumentacją zadania pn. „Rewitalizacja budynków użyteczności publicznej przy ul. Iłżecka 6 w Lipsku” na działkach o numerze ewidencyjnym 1157/6 i 1157/20 (obr. 0001 Lipsko). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 12 Dokumentacja projektowa – PFU z załącznikami.
Projekt i roboty budowlane powinny być wykonane w sposób zapewniający sprawność
i funkcjonalność całego obiektu (wraz z niezbędną infrastrukturą).
Inwestycja polegać będzie na rozbudowie wraz z nadbudową istniejącego budynku administracyjnego i jego przebudowie na funkcje administracyjno - garażową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7600000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9803100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7600000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DRO-MAR Marcin Dróżdż

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962497473

7.3.3) Ulica: Próżna 5/25

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-107

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7600000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-23 do 2027-08-22

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane