Dostawa kosiarki samojezdnej dla Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mechowie
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryficach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00468281
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00468281/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-23 09:31
- Lokalizacja
- Gryfice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7fcef44c-2e08-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 8571065669
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kosiarki do pielęgnacji trawników, zieleni parkowej lub terenów sportowych
Wykonawcy
1 przyznane
'OGRÓD-SERVICE' SPÓŁKA JAWNA GODEK & GODEKOlsztyn, PL · lot 0
37 738,65 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00468281 z dnia 2024-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kosiarki samojezdnej dla Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mechowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryficach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811179787
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pocztowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Gryfice
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-300
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 913842616
1.5.8.) Numer faksu: 913848487
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk.gryfice@psoni.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psonigryfice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7fcef44c-2e08-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kosiarki samojezdnej dla Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mechowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fcef44c-2e08-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468281
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00372812
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PSONI/BOP/3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 49724,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania jest dostawa nowej, wyprodukowanej w 2024 roku kosiarki samojezdnej z wyposażeniem dodatkowym (przyczepka, pług).
Przedmiot zamówienia musi spełniać wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiadać kartę techniczną oraz instrukcję obsługi. Ponadto przedmiot umowy musi spełniać wymogi bezpieczeństwa UE oraz musi posiadać certyfikat CE i deklarację zgodności.
Szczegółowe wymagania dotyczące robót zawarte są w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 16311100-9 - Kosiarki do pielęgnacji trawników, zieleni parkowej lub terenów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37738,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37738,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37738,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "OGRÓD-SERVICE" SPÓŁKA JAWNA GODEK & GODEK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7390504975
7.3.3) Ulica: Kołobrzeska 34A
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-432
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37738,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-14| 2024-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |