Przygotowanie i realizacja wyjazdu studyjnego do Szwajcarii w ramach operacji"Zrównoważone zarządzania zasobami naturalnymi - gospodarowanie woda w obliczu suszy" - Plan Strategiczny WPR 2023-2027

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00348259
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00348259/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-28 12:13
Lokalizacja
Boguchwała, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a2732d7-9020-4a76-a609-c5835e577db5
Identyfikator
5170109885
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróżyUsługi biur podróży i podobneOrganizacja wycieczek

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR MARCHEWSKIŁÓDŹ, PL · lot 0
264 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00348259 z dnia 2025-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i realizacja wyjazdu studyjnego do Szwajcarii w ramach operacji"Zrównoważone zarządzania zasobami naturalnymi - gospodarowanie woda w obliczu suszy" - Plan Strategiczny WPR 2023-2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691673703

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suszyckich 9

1.5.2.) Miejscowość: Boguchwała

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-040

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boguchwala@podrb.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podrb.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4a2732d7-9020-4a76-a609-c5835e577db5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Doradztwo Rolnicze

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie i realizacja wyjazdu studyjnego do Szwajcarii w ramach operacji"Zrównoważone zarządzania zasobami naturalnymi - gospodarowanie woda w obliczu suszy" - Plan Strategiczny WPR 2023-2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a2732d7-9020-4a76-a609-c5835e577db5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00348259

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Plan Strategiczny WPR 2023-2027. Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00304266

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.261.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja siedmiodniowego wyjazdu studyjnego dla grupy 45 osób do Szwajcarii, w ramach operacji p.t.: ,,Zrównoważone zarządzania zasobami naturalnymi - gospodarowanie wodą w rolnictwie w obliczu suszy” realizowanej przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale ze środków Unii
Europejskiej w ramach Planu Strategicznego WPR 2023-2027. Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zgodnie z wymaganiami zawartymi w SOPZ, który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

63511000-4 - Organizacja wycieczek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 264900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karoten Sławomir Marchewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 520950934

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 264900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2025-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi