Remont uszkodzonych w czasie powodzi schodów terenowych i zabezpieczenie skarpy w obrębie działek nr 529/1, 529/2 w Starym Waliszowie, gmina Bystrzyca Kłodzka.
Gmina Bystrzyca Kłodzka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00348980
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00348980/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-28 14:40
- Lokalizacja
- Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99cd5c14-8426-418b-baf5-b9fdba810998
- Identyfikator
- 8811006578
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00348980 z dnia 2025-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont uszkodzonych w czasie powodzi schodów terenowych i zabezpieczenie skarpy w obrębie działek nr 529/1, 529/2 w Starym Waliszowie, gmina Bystrzyca Kłodzka.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bystrzyca Kłodzka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717958
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748117605
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@bystrzycaklodzka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bystrzycaklodzka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bystrzycaklodzka.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont uszkodzonych w czasie powodzi schodów terenowych i zabezpieczenie skarpy w obrębie działek nr 529/1, 529/2 w Starym Waliszowie, gmina Bystrzyca Kłodzka.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99cd5c14-8426-418b-baf5-b9fdba810998
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00348980
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047944/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Remont uszkodzonych w czasie powodzi schodów terenowych i zabezpieczenie skarpy w obrębie działek nr 529/1, 529/2 w Starym Waliszowie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00322011
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKM.271.23.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie schodów terenowych i zabezpieczenie skarpy w obrębie działek nr 529/1 i 529/2 obręb Stary Waliszów, uszkodzonych w czasie powodzi w 2024 roku. Uszkodzeniu uległa część biegu schodowego oraz muru oporowego zabezpieczającego budynek mieszkalny na skutek osunięcia się części skarpy. W ramach prac zgodnie z załączonym projektem technicznym do SWZ, przewidziano prace w zakresie rozbiórki uszkodzonych stopni betonowych, wykonanie kontynuacji żelbetowego muru oporowego na długości 7,50 mb, odbudowę uszkodzonych stopni betonowych oraz rozebranie istniejącego muru oporowego na długości 23 mb i wykonanie w jego miejscu nowego muru oporowego z elementów żelbetowych typu L.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45113000-2 - Roboty na placu budowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważnione na postawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych – nie złożono żadnej oferty. Termin składania ofert upłynął 28.07.2025 o godz. 11.00, do tego terminu nie wpłynęła żadna oferta do postępowania.| 2025-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |