Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla remontu z przebudową budynku położonego przy ul. Hubskiej 27, Dawida 34 (działka nr ewid 18, AM_18, obręb Południe) we Wrocławiu

Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00349088
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00349088/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-28 15:02
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5411fe17-f602-4323-9f21-01d18744fc01
Identyfikator
8982123598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

DSW PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL · lot 0
218 940 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00349088 z dnia 2025-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla remontu z przebudową budynku położonego przy ul. Hubskiej 27, Dawida 34 (działka nr ewid 18, AM_18, obręb Południe) we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wroclawskiemieszkania.ezamawiajacy.pl/pn/WROCMIE/demand/206588/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla remontu z przebudową budynku położonego przy ul. Hubskiej 27, Dawida 34 (działka nr ewid 18, AM_18, obręb Południe) we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5411fe17-f602-4323-9f21-01d18744fc01

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00349088

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00122238/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.23 95_Wykonanie dokumentacji na remont z przebudową budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Hubskiej 27/Dawida (działka nr 18; AR_18; obręb Południe)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00198712

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/TP/18/2025/G

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 470014,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla remontu z przebudową budynku położonego przy ul. Hubskiej 27, Dawida 34 (działka nr ewid 18, AM_18, obręb Południe) we Wrocławiu

1. Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla remontu z przebudową budynku położonego przy ul. Hubskiej 27, Dawida 34 (działka nr ewid 18, AM_18, obręb Południe) we Wrocławiu w zakresie m.in. zmiany struktury budynku pod wyodrębnienie lokali mieszkalnych z pełnym węzłem sanitarnym, remontu elewacji frontowej, remontem elewacji podwórzowej i bocznej/szczytowej wraz z dociepleniem, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej, remontem dachu wraz z dociepleniem, lokalizacją windy osobowej i podnośnika dla niepełnosprawnych (tzw. schodołazu), remontem z przebudową piwnic, ich osuszeniem oraz wydzieleniem pomieszczeń technicznych i komórek lokatorskich dla mieszkańców. W zakresie dokumentacji ujęta również będzie przebudowa instalacji sanitarnych-wod-kan, c.o., wentylacji oraz instalacji elektrycznych i niskoprądowych pod nową strukturę. Dokumentacja winna być zakończona uzyskaniem pozwolenia na budowę wraz ze wszystkimi koniecznymi uzgodnieniami oraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do dokumentacji i pełnieniem nadzoru autorskiego podczas realizacji przedsięwzięcia
2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres obowiązków stron określają: Opis Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ) oraz projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 8 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218940,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 512910,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218940,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DSW PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272770494

7.3.3) Ulica: ul. ŚW. BARBARY, nr 14, lok. 36,

7.3.4) Miejscowość: Chorzów

7.3.5) Kod pocztowy: 41-516

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218940,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni

2025-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi