Dostawa zbiornika zasilającego wytwornicę pary
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00349119
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00349119/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-28 15:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6e90b29-c978-4cb1-97da-d06d6102bd17
- Identyfikator
- 5252836114
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00349119 z dnia 2025-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zbiornika zasilającego wytwornicę pary
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387049383
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rydygiera 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-793
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@ichp.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ichp.lukasiewicz.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ichp.ezamawiajacy.pl/pn/ichp/demand/213111/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytut działający w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania w dziedzinie nauk przyrodniczych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zbiornika zasilającego wytwornicę pary2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6e90b29-c978-4cb1-97da-d06d6102bd17
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00349119
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Centrum Technologii Wytwarzania API – „Kampus Mościcki” II – projekt realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00287006
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 39/D/KPO/SM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zbiornika zasilającego wytwornicę pary.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładunek, wniesienie, demontaż istniejących instalacji i podzespołów, montaż i podłączenie do istniejących elementów instalacji przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia wchodzących w skład zbiornika zasilającego wytwornicę pary w siedzibie Zamawiającego, pierwsze uruchomienie, oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonych urządzeń.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki:
1) Załącznik Nr 3 do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia”;
2) Załącznik Nr 4 do SWZ – Parametry techniczne.
Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: Centrum Technologii Wytwarzania API – „Kampus Mościcki” II [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
4.5.3.) Główny kod CPV: 44610000-9 - Zbiorniki, rezerwuary, pojemniki i zbiorniki ciśnieniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: Centrum Technologii Wytwarzania API – „Kampus Mościcki” II – realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO). Zamawiający określił zakres przedmiotu zamówienia w Załączniku Nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia pn.: „Parametry techniczne”. Zakres przedmiotu zamówienia został rozszerzony niezgodnie z zakresem dofinansowania. W związku z powyższym zakup zbiornika zasilającego wytwornicę pary nie może zostać zrealizowany w ramach ww. projektu i konieczne jest unieważnienie przedmiotowego postępowania.
| 2025-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |