Termomodernizacja budynku szkoły Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią – skrzydło zachodnie – remont pomieszczeń oraz remont dachu budynku szkoły

ZESPÓŁ SZKÓŁ ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ IM. KMDR. BOLESŁAWA ROMANOWSKIEGO W NAKLE NAD NOTECIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00349540
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00349540/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-29 08:12
Lokalizacja
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-442ad660-6b4b-4fd5-91b3-5c3fa724c49d
Identyfikator
5581381666
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

HOLBUD Arkadiusz HolecKarnówko, PL · lot 0
899 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00349540 z dnia 2025-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku szkoły Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią – skrzydło zachodnie – remont pomieszczeń oraz remont dachu budynku szkoły

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ IM. KMDR. BOLESŁAWA ROMANOWSKIEGO W NAKLE NAD NOTECIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006225869

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zegluganaklo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zegluganaklo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-442ad660-6b4b-4fd5-91b3-5c3fa724c49d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku szkoły Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią – skrzydło zachodnie – remont pomieszczeń oraz remont dachu budynku szkoły

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-442ad660-6b4b-4fd5-91b3-5c3fa724c49d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00349540

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00265574/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynku szkoły Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią – skrzydło zachodnie – remont pomieszczeń oraz remont dachu budynku szkoły

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00267273

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 899200,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach termomodernizacji budynku planuje się następujące prace: modernizację instalacji centralnego ogrzewania oraz części instalacji elektrycznej zawartą w odrębnych opracowaniach projektowych, jak również remont części dachu oraz stropu wraz z dociepleniem, zawarte w niniejszym opracowaniu. Ponadto w związku z powyższymi pracami planowany jest remont pomieszczeń budynku m. in. w zakresie wymiany części posadzek, uzupełnienia ubytków w tynkach po wymianie instalacji wewnętrznych, malowania ścian i sufitów, wymiany balustrad schodów oraz demontażu elementów wyposażenia wnętrz, przeznaczonych do likwidacji, jak również montażu nowych elementów, takich jak listwy odbojowe ścienne.
Remont pomieszczeń na parterze budynku

pomieszczenie warsztatowe 121,87 m2
pomieszczenie pomocnicze 21,18 m2
klatka schodowa (parter+1. bieg schodów) 19,07 m2
sala lekcyjna 21,88 m2
pomieszczenie warsztatowe 57,68 m2
pomieszczenie pomocnicze 11,42 m2
sala lekcyjna 38,75 m2
klatka schodowa (parter+1. bieg schodów) 16,07 m2
sala lekcyjna 56,23 m2
pomieszczenie pomocnicze 4,72 m2
pomieszczenie pomocnicze 4,40 m2
sala lekcyjna 46,51 m2

Remont pomieszczeń na piętrze budynku

sala lekcyjna 56,95 m2
pom. Pomocnicze 18,21 m2
sala lekcyjna 37,40 m2
hol 33,19 m2
klatka schodowa (piętro+1. bieg schodów+spocznik+schody w holu) 15,51 m2
sala lekcyjna 56,87 m2
sala lekcyjna 50,72 m2
klatka schodowa (piętro+1. bieg schodów+spocznik) 13,58 m2
sala lekcyjna 44,24 m2
sala lekcyjna 47,03 m2

Remont dachu

remont pokrycia dachu i roboty wykończeniowe
remont konstrukcji dachowej
wymiana elementów więźby dachowej
remont i docieplenie stropu nad I piętrem
remont stropów międzypiętrowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 899200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1597344,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 899200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HOLBUD Arkadiusz Holec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: ocds-148610-ee01b879-f7ba-4c95-9409-57e4422f9303

7.3.3) Ulica: Karnówko 39/3

7.3.4) Miejscowość: Karnówko

7.3.5) Kod pocztowy: 89-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 899200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-15
2025-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane