Budowa drogi leśnej nr 158 w Leśnictwie Wolica

Nadleśnictwo Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00349562
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00349562/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-29 08:19
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bbc13f61-3d0f-4c22-bd56-947ca3d051d9
Identyfikator
8720007454
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógBudowa nasypówRoboty w zakresie kopania rowówInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ KRÓLUstrobna, PL · lot 0
145 124,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00349562 z dnia 2025-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej nr 158 w Leśnictwie Wolica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rzeszowska 142

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 670 48 28

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: debica@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debica.krakow.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_debica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi leśnej nr 158 w Leśnictwie Wolica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbc13f61-3d0f-4c22-bd56-947ca3d051d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00349562

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00624873/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa drogi leśnej nr 158 w leśnictwie Wolica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00278018

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 172694,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa wewnętrznej drogi leśnej w Leśnictwie Wolica wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną na działce nr ewid. 2578 obr. 0006 Dębica, gmina Miasta Dębica, powiat dębicki, numer identyfikacyjny działki inwestycyjnej ewidencyjnej 180301_1.0006.2578.
Planowana inwestycja obejmuje swym zakresem prace związane z:
1) budową drogi leśnej wyposażonej w jezdnię z kruszywa łamanego, pobocza z kruszywa łamanego oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną w postaci istniejących, remontowanych rowów i przepustu drogowego.
2) niewielką zmianą ukształtowania wysokościowego terenu,
Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji jakości na wykonanie robót stanowiących przedmiot zamówienia na okres 5 lat.
Wykonawca zobowiązany jest przygotować i zatwierdzić tymczasową organizację ruchu.
3. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z dokumentacją projektową oraz przedmiarem robót będącymi szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (SOPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 5. W miejscu, gdzie w SWZ zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach.
Każdemu odwołaniu do norm przywołanych w niniejszej SWZ wraz z załącznikami towarzyszy zwrot: „lub równoważne”.
Nazwy własne użyte w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, określające typ produktu lub producenta, zostały podane przykładowo w celu określenia minimalnych oczekiwanych parametrów jakościowych funkcjonalnych i użytkowych produktu. Wykonawca oferują przedmiot równoważny do opisanego w SWZ jest zobowiązany zachować równoważność w zakresie parametrów jakościowych, użytkowych i funkcjonalnych, które muszą być na poziomie nie niższym od wskazanych przez Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest przedstawić wraz z ofertą jego szczegółowy opis/specyfikację, z których w sposób niebudzący wątpliwości Zamawiającego powinno wynikać, że oferowany produkt ma nie gorsze parametry jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe, niż określony przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45243510-0 - Budowa nasypów

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145124,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179733,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145124,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Raf-Bud” Rafał Król

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842278420

7.3.4) Miejscowość: Ustrobna

7.3.5) Kod pocztowy: 38-406

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145124,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane