ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA POTRZEBY SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. NOBLISTÓW POLSKICH

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NOBLISTÓW POLSKICH W LUBORZYCY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00468416
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00468416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-23 10:03
Lokalizacja
Luborzyca, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eaf16b8f-7938-4408-a90e-a686f40c30c2
Identyfikator
6821603702
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków do szkół

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ KOWALCzernichów, PL · lot 0
281 820 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00468416 z dnia 2024-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA POTRZEBY SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. NOBLISTÓW POLSKICH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NOBLISTÓW POLSKICH W LUBORZYCY

1.3.) Oddział zamawiającego: spnoblisci

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001233960

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 11

1.5.2.) Miejscowość: Luborzyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-010

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12/3128401

1.5.8.) Numer faksu: 12/3128401

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spkocmyrzow1@op.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spkocmyrzow1.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eaf16b8f-7938-4408-a90e-a686f40c30c2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Luborzycy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA POTRZEBY SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. NOBLISTÓW POLSKICH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eaf16b8f-7938-4408-a90e-a686f40c30c2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443276

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 411919,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zam. dot. „Świadczenia usług cateringowych na potrzeby Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Luborzycy. Usługa cateringu,tj. usługa przygotowania i dostarczenia wyżywienia, będzie realizowana dla maksymalnie 110 uczniów w klasach od I do VIII i dotyczy jednego posiłku dziennie dla w/w liczby dzieci, tj. obiadu dwudaniowego (zupa + drugie danie) oraz podwieczorku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Specyfikacja Warunków Zamówienia, tzw. SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 281820,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342210,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 281820,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Evmont Tomasz Kowal

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6372070678

7.3.3) Ulica: Czernichów 46

7.3.4) Miejscowość: Czernichów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-104

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 281820,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość zamówienia uwzględnia zam. podobne, zgodnie z art. art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych .
2024-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi