Remont elewacji, konstrukcji dachu i wymiana pokrycia dachowego w budynku Przedszkola Publicznego w Trzebieży

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W TRZEBIEŻY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00349912
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00349912/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-29 09:36
Lokalizacja
Trzebież, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48d93080-af0c-449a-9569-049177fc22b0
Identyfikator
8513118308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty elewacyjneMalowanie budynkówRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieIzolowanie dachuWykonywanie pokryć dachowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

NORBERT SILPolice, PL · lot 0
736 581,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00349912 z dnia 2025-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji, konstrukcji dachu i wymiana pokrycia dachowego w budynku Przedszkola Publicznego w Trzebieży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W TRZEBIEŻY

1.3.) Oddział zamawiającego: PPT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320831414

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: WKRZAŃSKA 9

1.5.2.) Miejscowość: Trzebież

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-020

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 91 3-128-271

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@pptrzebiez.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pptrzebiez.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-48d93080-af0c-449a-9569-049177fc22b0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Przedszkole Publiczne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont elewacji, konstrukcji dachu i wymiana pokrycia dachowego w budynku Przedszkola Publicznego w Trzebieży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48d93080-af0c-449a-9569-049177fc22b0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00349912

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00281535

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPT.271.1P.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 747967,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i usług pn.:„Remont elewacji, konstrukcji dachu i wymiana pokrycia dachowego w budynku Przedszkola Publicznego w Trzebieży”. Teren objęty opracowaniem znajduje się na obszarze, na którym obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania terenu pn.: Trzebież - komunalna. Działka znajduje się na terenie elementarnym oznaczonym symbolem: 43UO.
a) teren w całości położony w granicach strefy B ochrony konserwatorskiej
b) budynek przedszkola jest wpisany do ewidencji zabytków miasta i gminy Police. Ochronie podlega forma architektoniczna obiektów wpisanych do ewidencji zabytków gminy Police, a w szczególności gabaryty wysokościowe, forma dachu i rodzaj pokrycia, kompozycja i wystrój elewacji oraz forma stolarki okiennej i drzwiowej.
Zakres głównych prac do wykonania:
1) oczyszczenie (piaskowanie) płaskich powierzchni ścian tynkowanych i oczyszczenie mechaniczne (ręczne) z użyciem specjalistycznego preparatu do usuwania powłok malarskich detali sztukateryjnych z łuszczących się powłok malarskich, wzmocnienie tynków i detali istniejących za pomocą specjalistycznego preparatu do wzmacniania/gruntowania tynków historycznych i wykonanie nowych powłok malarskich w kolorystyce zgodnej z kolorystyką istniejącą i rysunkiem projektu . Przewidziano malowanie elewacji farbami silikonowymi do renowacji fasad budynków zabytkowych.
2) oczyszczenie snycerki okapowej z istniejących powłok malarskich, pokrycie ich powłokami zabezpieczającymi drewno przeciw owadom i grzybom oraz pokrycie powłoką malarską dekoracyjną do drewna
3) wymiana obróbek blacharskich i parapetów na nowe z blachy tytanowo-cynkowej
4) wymiana orynnowania i rur spustowych na nowe z blachy tytanowocynkowej
5) remont konstrukcji drewnianej dachu (zgodnie z projektem technicznym konstrukcji), w tym zachowanie/odtworzenie ozdobnych końcówek okapowych krokwi: oczyszczenie z istniejących powłok malarskich, pokrycie ich powłokami zabezpieczającymi drewno przeciw owadom i grzybom oraz pokrycie powłoką malarską dekoracyjną do drewna. W związku z remontem konstrukcji drewnianej dachu przewiduje się również:
- wzmocnienie /wymiana i impregnacja pożarowa, przeciwgrzybiczna i przeciw owadom istniejących i nowych elementów konstrukcji dachu,
- zdjęcie i przełożenie pokrycia dachowego w celu ułożenia współczesnych membran dachowych i ołacenia oraz izolacji termicznej połaci dachowej.
- na połaci elewacji frontowej wymianę pokrycia dachowego na wzór pokrycia istniejącego tj. dachówki zakładkowej ceramicznej w kolorze naturalnym czerwonym.
- na pozostałych połaciach dachu przewiduje się przełożenie istniejącej dachówki ceramicznej będącej w dobrym stanie technicznym po jej oczyszczeniu i impregancji przy użyciu specjalistycznego preparatu zapobiegającemu porostowi glonów, mchów i porostów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45442110-1 - Malowanie budynków

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45261410-1 - Izolowanie dachu

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 736581,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 787000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 736581,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Norbert Sil

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 810352887

7.3.3) Ulica: Niekłończyca 34d

7.3.4) Miejscowość: Niekłończyca

7.3.5) Kod pocztowy: 72-015

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 736581,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni

2025-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane