Wyposażenie pracowni językowych w ramach projektu pn. „Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów gminy Szubin”
GMINA SZUBIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00349980
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00349980/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-29 09:48
- Lokalizacja
- Szubin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1daa0929-7af4-40e9-b823-ba962978f4bd
- Identyfikator
- 5581723233
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Meble szkolneRóżny sprzęt komputerowySprzęt telewizyjny i audiowizualnyPakiety oprogramowania i systemy informatyczneUrządzenia siecioweSystemy operacyjneUrządzenia komputerowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00349980 z dnia 2025-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wyposażenie pracowni językowych w ramach projektu pn. „Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów gminy Szubin”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZUBIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350910
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kcyńska 12
1.5.2.) Miejscowość: Szubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523910700
1.5.8.) Numer faksu: 523848071
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szubin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szubin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11254961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyposażenie pracowni językowych w ramach projektu pn. „Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów gminy Szubin”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1daa0929-7af4-40e9-b823-ba962978f4bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00349980
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00050389/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Wyposażenie pracowni jezykowych w ramach projektu pn. Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów gminy Szubin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu FEKP.08 Fundusze Europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego Działania FEKP.08.12 Kształcenie ogólne BydOF-IP w ramach projektu „Wyrównania szans edukacyjnych uczniów gminy Szubin”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00304560
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia multimedialnego do sal językowych w 7 szkołach podstawowych w Gminie Szubin w ramach projektu pn. „Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów gminy Szubin”:
4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48620000-0 - Systemy operacyjne
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 440.00,00 zł. W postępowaniu zostały złożone trzy oferty z czego cena oferty najkorzystniejszej i niepodlegającej odrzuceniu Tronus Polska Sp. z o.o. ul. Ordona 2a, 01-237 Warszawa znacznie przewyższa środki jakie zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. W chwili obecnej zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zamówienia.| 2025-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |