Modernizacja i budowa budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Młynarze wraz z zagospodarowaniem terenu

Gmina Młynarze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00350031
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00350031/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-29 10:00
Lokalizacja
Młynarze, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7855dd0-422f-4f76-9fb9-da5f94ef022d
Identyfikator
7571480899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie parkingówRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejWznoszenie ogrodzeńRoboty izolacyjneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne związane z przejściamiOchrona odgromowaRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacji

Wykonawcy

2 przyznane

KRZYSZTOF DŁUGOŁĘCKIMłynarze, PL · lot 0
420 000 PLN
BARTOSZ BORKOWSKIOstrołęka, PL · lot 1
2 462 386,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00350031 z dnia 2025-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i budowa budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Młynarze wraz z zagospodarowaniem terenu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Młynarze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668321

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ostrołęcka 7

1.5.2.) Miejscowość: Młynarze

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-231

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugmlynarze@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mlynarze.bipgminy.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d7855dd0-422f-4f76-9fb9-da5f94ef022d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i budowa budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Młynarze wraz z zagospodarowaniem terenu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7855dd0-422f-4f76-9fb9-da5f94ef022d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00350031

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00167551/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja i budowa budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Młynarze wraz z zagospodarowaniem terenu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00186238

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2277951,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Plac przy Urzędzie Młynarze
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie placu z kostki betonowej o powierzchni 1 384m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.5.5.) Wartość części: 317711,46 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Modernizacja i budowa budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Młynarze wraz z zagospodarowaniem terenu

Przedmiotem zamówienia jest:
• budowa budynku gospodarczego w Młynarzach na działce ewidencyjnej Nr 351 w Młynarzach wraz z przyłączami sanitarnymi i elektrycznymi. Budynek gospodarczy w technologii konstrukcji stalowej, parterowy, bez podpiwniczenia, z dachem dwuspadowy. Kąt nachylenie połaci dachowych 5o. Kolorystyka budynku dach w kolorze grafitowym (odcienie szarości), ściany w kolorze jasnym szarym, stolarka okienna i drzwiowa w kolorze grafitowym miejscowości. Nie przewiduje się pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi.
• rozbiórka budynku usługowego jednokondygnacyjny, ze stropodachem niewentylowanym, jednospadowym o architekturze jednobryłowej.
• rozbiórka budynku gospodarczego Nr 3 murowany, jednokondygnacyjny o architekturze jednobryłowej z dachem jednospadowym.
• rozbiórka budynku ustępu Nr 5 murowany z dachem jednospadowym.
• rozbiórka piwnicy Nr 4 podziemna o konstrukcji betonowej.
• Wykonanie ogrodzenia terenu Szkoły Podstawowej w miejscowości Młynarze na fundamencie betonowym odlew monolityczny zbrojony nadbudowany pustakami systemowymi typu „joniec” przęsła z kształtowników stalowych na słupkach stalowych ocynkowanych i malowanych proszkowo o długości – ok 274.95 m;
budowa budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Głażewo-Cholewy w technologii murowej, parterowy, bez podpiwniczenia, z dachem czterospadowym o konstrukcji drewnianej – wiązary dachowe. Kąt nachylenie połaci dachowych 30o – 57,7%. Kolorystyka budynku dach w kolorze grafitowym (odcienie szarości), ściany w kolorze białym lub jasnym szarym, stolarka okienna i drzwiowa w kolorze jasny dąb.
• na terenie świetlicy w miejscowości Sadykierz dostawa klimatyzatora, wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych oraz budowa chodnika
• miejscowość Gierwaty Świetlica wiejska prace wykończeniowe wewnątrz skucie posadzki wykonanie ocieplenia i nowej wylewki ułożenie płytek terakotowych instalacja klimatyzacji, wykonanie schodów zewnętrznych, wykucie i montaż parapetów;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45213316-1 - Roboty instalacyjne związane z przejściami

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

4.5.5.) Wartość części: 1960240,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 385910,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 420000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 420000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RDM Krzysztof Długołęcki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7571293269

7.3.3) Ulica: Modzele 9

7.3.4) Miejscowość: Młynarze

7.3.5) Kod pocztowy: 06-231

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 420000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2169000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2850000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2462386,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE BORKOWSKI BARTOSZ BORKOWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365832195

7.3.3) Ulica: ul. Pogodna 6

7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2462386,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31
2025-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane