Wykonanie zabezpieczeń PPOŻ budynków internatu w Zespole Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowicach Wielkich – Etap I – II postępowanie

Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00468513
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00468513/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-23 10:26
Lokalizacja
Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a9b04e9-0f4f-4169-ab1b-26479e89f6b7
Identyfikator
6161410172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówOświetlenie awaryjneSystemy przeciwpożarowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00468513 z dnia 2024-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zabezpieczeń PPOŻ budynków internatu w Zespole Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowicach Wielkich – Etap I – II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821606

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 4

1.5.2.) Miejscowość: Lwówek Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-600

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.rozycki@powiatlwowecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatlwowecki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/957385

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zabezpieczeń PPOŻ budynków internatu w Zespole Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowicach Wielkich – Etap I – II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a9b04e9-0f4f-4169-ab1b-26479e89f6b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468513

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005684/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Wykonanie zabezpieczeń PPOŻ budynków internatu w Zespole Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowicach Wielkich – Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00421994

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PI.272.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczeń PPOŻ budynków internatu w Zespole Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowicach Wielkich – Etap I. Zakres remontu obejmuje:
a) Wykonanie nowych otworów drzwiowych oraz montaż nowych drzwi zewnętrznych;
b) Montaż nowych drzwi klatek schodowych;
c) Montaż systemu elektrotrzymaczy na klatkach schodowych;
d) Przesunięcie drzwi na parterze;
e) Wykonanie oświetlenia;
f) Urządzenia klatek schodowych A i B – oddymianie i napowietrzanie klatek schodowych;
g) Wykonanie okablowania do montowanych urządzeń (np. elektrozamykaczy, oświetlenia, …);
1.1. W ramach prawa opcji wykonawca wykona wymianę drzwi na parterze 33 szt. na nowe jednoskrzydłowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

31518200-2 - Oświetlenie awaryjne

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powiat Lwówecki, na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. 2023r. poz. 1605 ze zm.) dalej zwaną ustawą informuje, iż w postępowanie prowadzone w trybie art. 275 pkt. 2 na realizację ww. zadania zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy PZP.

Uzasadnienie faktyczne i prawne

Zamawiający na realizację przedmiotowego zadania zamierza przeznaczyć kwotę 230 000,00 zł. Oferta, która została złożona z najniższą ceną przewyższają kwotę jaką jest w stanie przeznaczyć Zamawiający. W związku z powyższym postanowiono unieważnić niniejsze postępowanie. Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane