Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla: Budowy ciągów pieszo – rowerowych w południowym rejonie miasta Oława wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji, w podziale na 2 zadania

Gmina Miasto Oława

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00351251
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00351251/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-29 14:10
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de85f087-b2bf-45a8-923c-00402fc65fe0
Identyfikator
9121717084
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00351251 z dnia 2025-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla: Budowy ciągów pieszo – rowerowych w południowym rejonie miasta Oława wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji, w podziale na 2 zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Oława

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934845

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl.Zamkowy 15

1.5.2.) Miejscowość: Oława

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.olawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.olawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de85f087-b2bf-45a8-923c-00402fc65fe0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla: Budowy ciągów pieszo – rowerowych w południowym rejonie miasta Oława wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji, w podziale na 2 zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de85f087-b2bf-45a8-923c-00402fc65fe0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00351251

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00126098/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla: Budowy ciągów pieszo – rowerowych w południowym rejonie miasta Oława wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji w podziale na 2 zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00308713

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INW. 271.16.25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 145219,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla: Budowy ciągów pieszo – rowerowych w południowym rejonie miasta Oława wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji zezwalającej na realizację inwestycji w podziale na 2 zadania, tj.:
Zadanie 1 obejmuje wykonanie ciągu pieszo – rowerowego, przejazdów i przejść oraz przejazdów i przejść
w obrębie skrzyżowań - od skrzyżowania ul. Południowej z drogą 396, po trasie ul. Południowej w kierunku
ul. Błękitnej w rejonie działek 1/29, 1/18 AM-56 Obręb Oława i dalej w kierunku Trasy Śródmiejskiej – orientacyjny szlak wg załącznika graficznego (załącznik przedstawia orientacyjny przebieg ciągów – ostateczne rozwiązania i lokalizacja infrastruktury będą wynikiem założeń do koncepcji, otrzymanych warunków
i przyjętych rozwiązań projektowych); Orientacyjna długość odcinka wynosi około 560 m,
Zadanie 2 obejmuje wykonanie ciągu ciągu pieszo – rowerowego, przejazdów i przejść oraz przejazdów
i przejść w obrębie skrzyżowań - od skrzyżowania z drogą 396, w rejonie działki nr 1/15 AM-56 obręb Oława, w kierunku Trasy Śródmiejskiej – orientacyjny szlak wg załącznika graficznego (załącznik przedstawia orientacyjny przebieg ciągów – ostateczne rozwiązania i lokalizacja infrastruktury będą wynikiem założeń do koncepcji, otrzymanych warunków i przyjętych rozwiązań projektowych); Orientacyjna długość odcinka wynosi około 470 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238620 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238620 PLN

2025-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi