Dostawa paliw płynnych w postaci oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica w 2025/2026 r.
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY WIĄZOWNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00351951
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00351951/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-30 08:19
- Lokalizacja
- Wiązownica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73de963b-cb02-482f-8c90-e56acb6acc5e
- Identyfikator
- 7921881594
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ropa naftowa i destylaty
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "KASBUD II" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzówsko, PL · lot 0
263 320,4 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "KASBUD II" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzówsko, PL · lot 1
11 980 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00351951 z dnia 2025-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw płynnych w postaci oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica w 2025/2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY WIĄZOWNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650959179
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 17
1.5.2.) Miejscowość: Wiązownica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-522
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166223699
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgk@wiazownica.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiazownica.com/?c=mdTresc-cmPokaz-289
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zgk_wiazownica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa paliw płynnych w postaci oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica w 2025/2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73de963b-cb02-482f-8c90-e56acb6acc5e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00351951
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010938/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa paliw płynnych na potrzeby ZGK Gminy Wiązownica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00277006
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGK.P.26.04.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy, sukcesywny, w miarę występowania potrzeb zakup paliw płynnych polegający na tankowaniu pojazdów i maszyn będących własnością Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica.4.2 Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie części (zadania):
Część Nr 1
Sprzedaż oleju napędowego ON odpowiadającego wymaganiom normatywnym w odniesieniu do PN-EN 590 w szacunkowej ilości 43960,00 litrów.
4.3 Paliwa płynne będące przedmiotem zamówienia musza spełniać wymagania określone w Obwieszczenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 21 czerwca 2023 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018).
4.4 Zamawiający zastrzega, że podane ilości są ilościami szacunkowymi, obrazują możliwą wielkość i zakres przedmiotu zamówienia oraz mogą być pomocne na etapie przygotowywania oferty.
4.5 Zamawiający dopuszcza zmniejszenie zakresu zamówienia.
4.6 Paliwa płynne typu ON i Pb-95/E10 tankowane będą bezpośrednio do zbiorników pojazdów, sprzętu i maszyn Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy sukcesywnie wg. bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego.
4.7 Paliwo tankowane będzie w ilościach żądanych przez kierowców /operatorów/.
4.8 Wykonawca gwarantuje możliwość tankowania pojazdów od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 16.00
4.9 Wykonawca winien dysponować stacją paliw znajdującą się w odległości max. 8 kilometrów od siedziby Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09130000-9 - Ropa naftowa i destylaty
4.5.5.) Wartość części: 263320,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy, sukcesywny, w miarę występowania potrzeb zakup paliw płynnych polegający na tankowaniu pojazdów i maszyn będących własnością Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica.Część Nr 2
Sprzedaż benzyny bezołowiowej Pb-95/E10 odpowiadającej wymaganiom normatywnym w odniesieniu do PN-EN 228 w szacunkowej ilości 2000,00 litrów
4.3 Paliwa płynne będące przedmiotem zamówienia musza spełniać wymagania określone w Obwieszczenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 21 czerwca 2023 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018).
4.4 Zamawiający zastrzega, że podane ilości są ilościami szacunkowymi, obrazują możliwą wielkość i zakres przedmiotu zamówienia oraz mogą być pomocne na etapie przygotowywania oferty.
4.5 Zamawiający dopuszcza zmniejszenie zakresu zamówienia.
4.6 Paliwa płynne typu ON i Pb-95/E10 tankowane będą bezpośrednio do zbiorników pojazdów, sprzętu i maszyn Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy sukcesywnie wg. bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego.
4.7 Paliwo tankowane będzie w ilościach żądanych przez kierowców /operatorów/.
4.8 Wykonawca gwarantuje możliwość tankowania pojazdów od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 16.00
4.9 Wykonawca winien dysponować stacją paliw znajdującą się w odległości max. 8 kilometrów od siedziby Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09130000-9 - Ropa naftowa i destylaty
4.5.5.) Wartość części: 11980,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 263320,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 263320,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263320,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU "KASBUD II" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921963398
7.3.4) Miejscowość: Szówsko
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263320,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11980,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11980,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11980,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU "KASBUD II" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921963398
7.3.4) Miejscowość: Szówsko
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11980,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |