Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na "Przebudowę, remont i zmianę sposobu użytkowania budynków oraz budowa budynku w Radomiu przy ul. Rwańskiej 13,15 i Szewskiej 16,18.

Rewitalizacja Sp. z. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00352194
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00352194/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-30 09:22
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-230d9887-628a-4623-a8d4-e28c25173ab2
Identyfikator
7962568078
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

PRACOWNIA PROJEKTOWA "PIK" S.C., PINDUR MACIEJ, PINDUR ANNAŻory, PL · lot 0
397 782 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00352194 z dnia 2025-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na "Przebudowę, remont i zmianę sposobu użytkowania budynków oraz budowa budynku w Radomiu przy ul. Rwańskiej 13,15 i Szewskiej 16,18.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rewitalizacja Sp. z. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 672971000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grodzka 8

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rewitalizacja@rewitalizacja-radom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rewitalizacja.radom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rewitalizacja-radom/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na "Przebudowę, remont i zmianę sposobu użytkowania budynków oraz budowa budynku w Radomiu przy ul. Rwańskiej 13,15 i Szewskiej 16,18.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-230d9887-628a-4623-a8d4-e28c25173ab2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00352194

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: REW/TP/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 425333,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie przebudowy, remontu i zmiany sposobu użytkowania budynków mieszkalno-usługowych na usługowe oraz budowę budynku usługowego na działkach nr 88,89 (obręb 0050 Stare Miasto, ark.61) położonych w Radomiu przy ul. Rwańskiej 13,15 i Szewskiej 16,18. Zgodnie z Wytycznymi Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków należy przywrócić Kamienicę, jej funkcjonalność i wygląd wraz z historycznymi walorami. Na terenie działki przewiduje się usługową zabudowę kwartalną. W ramach przedmiotowego zamówienia na terenie przeznaczonym pod inwestycję należy zaprojektować/opracować w szczególności: funkcję usługową dla całego kwartału, na parterze lokale usługowe od ul. Rwańskiej, wejścia od strony miedzucha oraz poprzez wewnętrzne zadaszone atrium. Od strony ul. Szewskiej w obszarze parteru należy przewidzieć strefę techniczną z pomieszczeniem śmietnika dostępnym również od zewnątrz budynku. Dostęp na piętro zapewnić przez wewnętrzną klatkę schodową oraz szklaną reprezentacyjną windę elektryczną z podszybiem w atrium, komunikację wewnętrzną na piętrze oraz „krużganki”. Kondygnację piwnic przeznaczyć należy na garaż podziemny i pomieszczenie techniczne obsługi budynku oraz komórki gospodarcze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 397782 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397782 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 397782 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa "PIK" S.C. Anna i Maciej Pindurowie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 271730139

7.3.4) Miejscowość: Żory

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397782 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-30
2025-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi