Poprawa efektywności energetycznej Przedszkola nr 376 przy ul. Admiralskiej 17 w Dzielnicy Rembertów

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00352365
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00352365/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-30 10:02
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-461f84ae-9e91-4f72-84bb-359a8844f04e
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Izolacja cieplnaInstalowanie drzwi i okienRoboty elewacyjneSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00352365 z dnia 2025-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej Przedszkola nr 376 przy ul. Admiralskiej 17 w Dzielnicy Rembertów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. gen. A. Chruściela 28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-401

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rembertow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rembertow.um.warszawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej Przedszkola nr 376 przy ul. Admiralskiej 17 w Dzielnicy Rembertów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-461f84ae-9e91-4f72-84bb-359a8844f04e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00352365

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00004824/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Poprawa efektywności energetycznej Przedszkola nr 376 przy ul. Admiralskiej 17 w Dzielnicy Rembertów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00321801

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-VIII-WZP.271.26.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3333294,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest „Poprawa efektywności energetycznej Przedszkola nr 376 przy ul. Admiralskiej 17 w Dzielnicy Rembertów” według załączonej dokumentacji projektowej.
Przewidywany zakres prac to m.in.:

a) Docieplenie ścian zewnętrznych, ścian fundamentowych, stropodachu oraz podcieni;
b) Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej;
c) Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii;
d) Dostosowanie budynku do montaży Systemu do Zarządzania Energią;
e) Wykonania i dostarczenia dokumentacji powykonawczej;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45443000-4 - Roboty elewacyjne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2025-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane