„Prace remontowe w budynku internatu na III piętrze oraz wejść dla mieszkańców budynku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie”

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00352408
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00352408/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-30 10:11
Lokalizacja
Lututów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d4364001-afc7-4831-b6cc-3223cda3ba3b
Identyfikator
8321038950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieStolarka drewnianaInstalowanie drzwiRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK CIESIELSKISOKOLNIKI, PL · lot 0
283 797,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00352408 z dnia 2025-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Prace remontowe w budynku internatu na III piętrze
oraz wejść dla mieszkańców budynku w Zespole Szkół Centrum
Kształcenia Rolniczego w Lututowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000096483

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Klonowska, 3

1.5.2.) Miejscowość: Lututów

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-360

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 043 8714047

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsrlut@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrlututow.inetnetdsl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zsrlututow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Prace remontowe w budynku internatu na III piętrze
oraz wejść dla mieszkańców budynku w Zespole Szkół Centrum
Kształcenia Rolniczego w Lututowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4364001-afc7-4831-b6cc-3223cda3ba3b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00352408

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00091742/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 PRACE REMONTOWE W BUDYNKU INTERNATU NA III PIĘTRZE ORAZ WEJSĆ DLA MIESZKAŃCÓW BUDYNKU W ZSCKR LUTUTÓW

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00285779

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 20/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 230729,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace remontowe w budynku internatu na III
piętrze oraz wejść dla mieszkańców budynku w Zespole Szkół Centrum
Kształcenia Rolniczego w Lututowie.
4.2. Przedmiotem zamówienia jest remont istniejących schodów i ich otoczenia przy wejściu od strony zachodniej, południowej i północnej na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie polegający na: wykonaniu
utwardzeń, wykonaniu schodów z betonu architektonicznego, montażu balustrady, rozbiórka istniejących utwardzeń. Prace będą wykonywane w budynku znajdującym się na działce o nr ewidencyjnym 369/4, 369/5, 369/21 – obręb geodezyjny Lututów. Prace remontowe dotyczą również remontu korytarza na III piętrze internatu szkoły. Prace polegają na rozbiórce ścianki z luksferów i zamurowaniu otworu, wykonanie sufitów podwieszanych o konstrukcji metalowej z wypełnieniem kasetonami, montaż opraw oświetleniowych w sufitach podwieszanych, wykonanie zabudowy g-k oraz montaż listwy oświetleniowej typu LED w zabudowie, malowanie ścian farbami emulsyjnymi, wykonanie tynku mozaikowego do wysokości 150 cm, skucie dotychczasowych płytek z posadzki, wyrównanie posadzki, montaż posadzki z płytek ceramicznych, montaż nakładki na parapet z PCV szer. 25 cm, wymiana niektórych skrzydeł drzwiowych, montaż okładziny drewnopodobnej o szer. 20 cm z atestem p.poż. Przy drzwiach z numerem pokoju z pleksi, wymiana skrzynki hydrantowej wpuszczonej na skrzynkę w kolorze białym, wymiana skrzynki na gaśnicę p.poż na skrzynkę w kolorze białym, wykonanie przełożenia kamer, czujników, zaślepienie gniazd wtyczkowych.
4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa w tym: projekt architektoniczno-budowlany, projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny/wykonawczy branży budowlanej, projekt techniczny/wykonawczy branży elektrycznej, informacja BIOZ
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych branży budowlana i elektrycznej (STWiORB),
3) Przedmiary robót (branża budowlana i elektryczna).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45422100-2 - Stolarka drewniana

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283797,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1083076,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 283797,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI MURARSKIE - JACEK CIESIELSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6191314705

7.3.3) Ulica: TYBLE 16

7.3.4) Miejscowość: SOKOLNIKI

7.3.5) Kod pocztowy: 98-420

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 283797,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-24 do 2025-09-24
2025-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane