AN/ZP/72/25 Dostawa i uruchomienie sprzętu AGD

Politechnika Poznańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00352610
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00352610/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-30 11:01
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ff904a48-707f-48db-89a8-c4707d09b9b7
Identyfikator
7770003699
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt gospodarstwa domowegoUsługi instalowania urządzeń mechanicznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00352610 z dnia 2025-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
AN/ZP/72/25 Dostawa i uruchomienie sprzętu AGD

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Poznańska

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamowień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001608

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-965

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.kanclerza@put.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.put.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff904a48-707f-48db-89a8-c4707d09b9b7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

AN/ZP/72/25 Dostawa i uruchomienie sprzętu AGD

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff904a48-707f-48db-89a8-c4707d09b9b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00352610

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00272346

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AN/ZP/72/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć i uruchomić w miejscu wskazanym przez Zamawiającego sprzęt AGD w następujących ilościach:



Nazwa AGD Ilość sztuk
Lodówka wysoka do zabudowy 5
Lodówka niska do zabudowy 20
Zmywarka do zabudowy 25
Mikrofalówka 20
Kuchenka indukcyjna 2

2. Urządzenia będą fabrycznie nowe.
3. Data produkcji urządzeń 2025 rok.
4. Miejscem realizacji dostawy jest budynek nowego rektoratu zlokalizowany przy ul. Rychlewskiego w Poznaniu.
5. Termin wykonania przedmiotu umowy wynosi 14 tygodni od dnia podpisania umowy.
6. Gwarancja na urządzenia co najmniej 24 miesiące. Okres udzielonej gwarancji nie może być krótszy niż okres gwarancji udzielonej przez producenta.
7. Urządzenia muszą być zgodne ze wszystkimi przepisami i normami obowiązującymi w Polsce dla tego typu urządzeń.
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51120000-9 - Usługi instalowania urządzeń mechanicznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawa prawna: art. 255 pkt 3) Ustawy Pzp – „(…) oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia”. Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia 123 000,00 zł.
2025-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy