Zakup i dostawa asortymentu dla drukarek dla KWP w Katowicach i jednostek podległych

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00352643
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00352643/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-30 11:12
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb23de09-26c9-4f55-9902-fee570403b4a
Identyfikator
6340137913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Części i akcesoria do maszyn biurowych

Wykonawcy

1 przyznane

KOMATECH SPÓŁKA CYWILNA TOMASZ MARSZAŁEK,DANUTA MARSZAŁEKMikołów, PL · lot 0
243 151,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00352643 z dnia 2025-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa asortymentu dla drukarek dla KWP w Katowicach i jednostek podległych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://slaska-policja.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa asortymentu dla drukarek dla KWP w Katowicach i jednostek podległych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb23de09-26c9-4f55-9902-fee570403b4a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00352643

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00116509/25/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup i dostawa asortymentu do drukarek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00273248

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-237/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 271311,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa asortymentu dla drukarek
Dostawa zostanie zrealizowana w terminie do 21 dni od dnia podpisania umowy.
Parametry asortymentu opisane są w załączniku nr 3 - OPZ do SWZ i stanowią minimalne wymagania Zamawiającego.
Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
30124000-4 – sprzęt związany z komputerami
Zamawiający wymaga, aby cały asortyment był fabrycznie nowy (tzn. wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed dniem dostawy), wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu, gatunku I, nie był powystawowy, nie był wykorzystywany wcześniej przez inny podmiot.
Asortyment nie może powodować ograniczeń funkcji i możliwości sprzętu drukującego oraz jakości wydruku wyspecyfikowanej w warunkach technicznych producenta. W związku z tym Wykonawca oświadczy, że oferowany towar charakteryzuje się pełną kompatybilnością z urządzeniami, w których ma on być użytkowany. Potwierdzenie takie Wykonawca składa na formularzu ofertowym, w formie stosownego oświadczenia. Ponadto oferowany asortyment musi zapewniać pod względem technicznym i jakościowym właściwą i pełna eksploatację, bezawaryjność i żywotność tych urządzeń.
Oferowany asortyment nie może ograniczać pełnej współpracy z programem nadzorującym pracę urządzenia m.in. monitorującym stan materiałów eksploatacyjnych.
Oferowany asortyment musi być dostarczony w oryginalnych opakowaniach oraz posiadać zabezpieczenia pozwalające na prawidłowe przechowywanie oraz bezpieczny transport. Winny posiadać na produkcie logo producenta umożliwiające jednoznaczną identyfikację producenta, nazwę (typ, symbol) materiału, numer katalogowy, termin przydatności do użytku.Nie dopuszcza się asortymentu typu refurbished/odnowionych (zwróconego do producenta i później odsprzedawanego ponownie przez producenta).
Asortyment powinien posiadać wymagane atesty, certyfikaty, świadectwa jakości oraz spełniać wszelkie wymogi norm, określonych obowiązującym prawem (jeżeli dotyczy). Potwierdzenie posiadania atestów, certyfikatów, świadectw jakości oraz spełniania wszelkich wymogów norm Wykonawca składa na formularzu ofertowym, w formie stosownego oświadczenia.
Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach: 40-038 Katowice, ul. Lompy 19.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30124000-4 - Części i akcesoria do maszyn biurowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243151,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 331621,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243151,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KOMATECH s.c. Tomasz Marszałek, Danuta Marszałek

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Tomasz Marszałek, Danuta Marszałek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6351831215

7.3.3) Ulica: ul. Wojska Polskiego 8

7.3.4) Miejscowość: Mikołów

7.3.5) Kod pocztowy: 43-190

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243151,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

2025-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy