Letnie utrzymanie dróg na terenie Gminy Słupno w 2025r.

GMINA SŁUPNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00352645
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00352645/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-30 11:13
Lokalizacja
Słupno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d070ff76-0edc-4957-89be-8ac0c873180b
Identyfikator
7743213464
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

4 przyznane

ŁUKASZ WASEKPłock, PL · lot 0
220 991,39 PLN
"ZIELONY OGRÓD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupno, PL · lot 1
182 289,69 PLN
ANDRZEJ KRYJAKStanowo 45, PL · lot 2
52 116,33 PLN
ANDRZEJ KRYJAKStanowo 45, PL · lot 3
51 289,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00352645 z dnia 2025-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Letnie utrzymanie dróg na terenie Gminy Słupno w 2025r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUPNO

1.3.) Oddział zamawiającego: Wójt Gminy Słupno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015997

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Miszewska 8A

1.5.2.) Miejscowość: Słupno

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-472

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 2679561

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@slupno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslupno.bip.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d070ff76-0edc-4957-89be-8ac0c873180b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Letnie utrzymanie dróg na terenie Gminy Słupno w 2025r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d070ff76-0edc-4957-89be-8ac0c873180b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00352645

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021630/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Letnie utrzymanie dróg gminnych w roku 2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00290095

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BFZ.271.1.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 652878,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Utwardzenie mieszanką asfaltową dróg na terenie Gminy Słupno w 2025r. Zamawiający przewiduje do utwardzenia mieszanką asfaltowo-mineralną
2 764,12m2 nawierzchni, w czego: 2 632,5m2 stanowią drogi, a pozostałe 5% nawierzchni stanowią skrzyżowania i dojazdy do posesji zlokalizowanych przy remontowanych drogach. Niniejszym zakresem prac objęte zostały niżej wymienione ulice:
a) Cekanowo ulica Północna – 210m długości, 4m szerokości i 5cm grubości, (regulacja 4 studzienek kanalizacyjnych),
b) Nowe Gulczewo ulica Zbrojowa – 175m długości, 4m szerokości i 5cm grubości (regulacja 1 studzienki kanalizacyjnej),
c) Liszyno ulica Pogodna – 225m długości, 4m szerokości i 5cm grubości (regulacja 6 studzienek kanalizacyjnych),
d) Szeligi – 55m długości, 3,5m szerokości i 5cm grubości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 337087,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie nawierzchni dróg z kruszywa bitumiczno-kamiennego (destrukt) na terenie Gminy Słupno w 2025r. Zamawiający przewiduje do utwardzenia kruszywem bitumiczno-kamiennym 5 489,00 m2 nawierzchni, z czego:
4 990,00 m2 stanowią drogi, a pozostałe 10% stanowią dojazdy do posesji zlokalizowanych przy remontowanych drogach. Niniejszym zakresem prac objęte zostały niżej wymienione ulice:
a) Słupno – 1400m2:
• ul. Jarzębinowa – 350m długości i 4m szerokości,
b) Borowiczki Pieńki – 1340m2:
• ul. Wodna – 120m długości i 4m szerokości,
• ul. Perłowa – 215m długości i 4m szerokości,
c) Rydzyno – 880m2:
• ul. Krańcowa – 220m długości i 4m szerokości,
d) Wykowo – 250m2:
• ul. Brzegowa - 50m długości i 5m szerokości (konieczność wykorytowania)
e) Cekanowo – 1120m2:
• ul. Stokrotki i ul. Biedronki - 280m długości i 4m szerokości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 223130,08 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Utwardzenie nawierzchni dróg gruzem betonowym na terenie Gminy Słupno
w 2025r. Zamawiający przewiduje do utwardzenia gruzem betonowym
1 287,00 m2 nawierzchni, z czego: 1 170,00 m2 stanowią drogi, a pozostałe 10% stanowią dojazdy do posesji zlokalizowanych przy remontowanych drogach. Niniejszym zakresem prac objęte zostały niżej wymienione ulice:
a) Nowe Gulczewo – 690m2:
• Pałacowa – 230m długości i 3m szerokości,
b) Nowe Gulczewo – 480m2:
• ul. Hajduczka - 120m długości i 4m szerokości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 49178,05 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyrównanie dróg gruntowych oraz częściowo utwardzonych równiarką wraz
z zagęszczeniem walcem dróg na terenie Gminy Słupno w 2025r.
Zamawiający przewiduje wyrównanie istniejącej nawierzchni dróg gruntowych lub częściowo utwardzonych o powierzchni 9 065,00 m2 przy pomocy równiarki z nadaniem spadku poprzecznego i podłużnego oraz zagęszczenie przy pomocy walca. Niniejszym zakresem prac objęte zostały niżej wymienione ulice:
a) Słupno – 2 327,5m2:
• ul. Leszczynowa – 415m długości i 3,5 m szerokości,
• ul. Aksamitna – 250m długości i 3,5 m szerokości,
b) Cekanowo – 437,5m2:
• Droga wewnętrzna (działka nr 260/1) – 125m długości i 3,5 m szerokości,
c) Liszyno – 2 975m2:
• ul. Migdałowa– 850m długości i 3,5 m szerokości,
d) Wykowo – 3325m2:
• Skrajna – 950m długości i 3,5 m szerokości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 43482,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220991,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 407984,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 220991,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ARENA" Łukasz Wasek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 610381300

7.3.3) Ulica: Batalionu Parasol 55

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 220991,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182289,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337573,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182289,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Zielony Ogród" Sp. zo. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 141478360

7.3.3) Ulica: Pocztowa 4

7.3.4) Miejscowość: Słupno

7.3.5) Kod pocztowy: 09-472

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182289,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52116,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92780,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52116,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Kryjak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 610145166

7.3.4) Miejscowość: Stanowo 45

7.3.5) Kod pocztowy: 09-470

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52116,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51289,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51289,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51289,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Kryjak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 610145166

7.3.4) Miejscowość: Stanowo 45

7.3.5) Kod pocztowy: 09-470

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51289,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane