Dostawa stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00468692
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00468692/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-23 11:04
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63e668ad-2988-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
8510312257
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ŁadowarkiŁadowarki do baterii

Wykonawcy

3 przyznane

ARINEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBorek, PL · lot 0
77 490 PLN
ARINEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBorek, PL · lot 1
77 490 PLN
ARINEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBorek, PL · lot 2
77 490 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00468692 z dnia 2024-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa stacji ładowania pojazdów elektrycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173628

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Firlika 9/14

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-637

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szczecin.kwpsp.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-szczecin

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63e668ad-2988-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ochrona przeciwpożarowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa stacji ładowania pojazdów elektrycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63e668ad-2988-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468692

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00103806/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa ładowarek do samochodów elektrycznych - 5 szt.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WL.2370.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 210000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem tej części zamówienia (część 1) jest dostawa dwóch fabrycznie nowych stacji ładowania pojazdów elektrycznych zgodnie z poniższą specyfikacją.
Stacje nie będą miały charakteru stacji ogólnodostępnych i będą wykorzystywane do ładowania pojazdów służbowych straży pożarnej w poszczególnych Komendach Miejskich i Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej woj. zachodniopomorskiego. Stacje będą obsługiwane przez upoważnionych pracowników zamawiającego. Specyfikacja określa wymagania minimalne dla stacji (podane przez wykonawcę parametry lub funkcjonalności mogą być wyższe).
Szczegółowy opis pojedynczej stacji ładowania zamieszczono w załączniku nr 1 do swz natomiast warunki realizacji zamówienia opisano we wzorze umowy – załącznik nr 2 do swz.
Całe zamówienie objęte postępowaniem przetargowym podzielone jest na 3 jednakowe części, z których każda obejmuje dostawę 2 szt. jednakowych stacji ładowania. Zamówienie nie obejmuje montażu i uruchomienia stacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31158000-8 - Ładowarki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31158100-9 - Ładowarki do baterii

4.5.5.) Wartość części: 70000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem tej części zamówienia (część 2) jest dostawa dwóch fabrycznie nowych stacji ładowania pojazdów elektrycznych zgodnie z poniższą specyfikacją.
Stacje nie będą miały charakteru stacji ogólnodostępnych i będą wykorzystywane do ładowania pojazdów służbowych straży pożarnej w poszczególnych Komendach Miejskich i Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej woj. zachodniopomorskiego. Stacje będą obsługiwane przez upoważnionych pracowników zamawiającego. Specyfikacja określa wymagania minimalne dla stacji (podane przez wykonawcę parametry lub funkcjonalności mogą być wyższe).
Szczegółowy opis pojedynczej stacji ładowania zamieszczono w załączniku nr 1 do swz natomiast warunki realizacji zamówienia opisano we wzorze umowy – załącznik nr 2 do swz.
Całe zamówienie objęte postępowaniem przetargowym podzielone jest na 3 jednakowe części, z których każda obejmuje dostawę 2 szt. jednakowych stacji ładowania. Zamówienie nie obejmuje montażu i uruchomienia stacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31158000-8 - Ładowarki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31158100-9 - Ładowarki do baterii

4.5.5.) Wartość części: 70000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem tej części zamówienia (część 3) jest dostawa dwóch fabrycznie nowych stacji ładowania pojazdów elektrycznych zgodnie z poniższą specyfikacją.
Stacje nie będą miały charakteru stacji ogólnodostępnych i będą wykorzystywane do ładowania pojazdów służbowych straży pożarnej w poszczególnych Komendach Miejskich i Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej woj. zachodniopomorskiego. Stacje będą obsługiwane przez upoważnionych pracowników zamawiającego. Specyfikacja określa wymagania minimalne dla stacji (podane przez wykonawcę parametry lub funkcjonalności mogą być wyższe).
Szczegółowy opis pojedynczej stacji ładowania zamieszczono w załączniku nr 1 do swz natomiast warunki realizacji zamówienia opisano we wzorze umowy – załącznik nr 2 do swz.
Całe zamówienie objęte postępowaniem przetargowym podzielone jest na 3 jednakowe części, z których każda obejmuje dostawę 2 szt. jednakowych stacji ładowania. Zamówienie nie obejmuje montażu i uruchomienia stacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31158000-8 - Ładowarki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31158100-9 - Ładowarki do baterii

4.5.5.) Wartość części: 70000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77490 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77490 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77490 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arinea Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 369656890

7.3.3) Ulica: Działkowa 11b

7.3.4) Miejscowość: Borek

7.3.5) Kod pocztowy: 62-872

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77490 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77490 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77490 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77490 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arinea Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 369656890

7.3.3) Ulica: Działkowa 11b

7.3.4) Miejscowość: Borek

7.3.5) Kod pocztowy: 62-872

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77490 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77490 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77490 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77490 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arinea Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 369656890

7.3.3) Ulica: Działkowa 11b

7.3.4) Miejscowość: Borek

7.3.5) Kod pocztowy: 62-872

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77490 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2024-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy