Dowożenie uczniów do szkół gminy Dąbrowa Biskupia w roku szkolnym 2024/2025.

Gmina Dąbrowa Biskupia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00353488
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00353488/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-30 13:55
Lokalizacja
Dąbrowa Biskupia, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-105079f8-5eb7-44c1-a931-79ad2630f290
Identyfikator
5562561947
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "NAFTEX" SPÓŁKA JAWNA JAN ADAMSKI JADWIGA ADAMSKABytoń, PL · lot 0
667 170 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00353488 z dnia 2025-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowożenie uczniów do szkół gminy Dąbrowa Biskupia w roku szkolnym 2024/2025.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dąbrowa Biskupia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350731

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Topolowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Biskupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-133

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dabrowa_biskupia@lo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-dabrowa-biskupia.rbip.mojregion.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowabiskupia/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowożenie uczniów do szkół gminy Dąbrowa Biskupia w roku szkolnym 2024/2025.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-105079f8-5eb7-44c1-a931-79ad2630f290

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00353488

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022896/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowożenie uczniów w roku szkolnym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417411

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 617750,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dowożenie uczniów do szkół Gminy Dąbrowa Biskupia w roku szkolnym 2024/2025.

Przedmiot zamówienia obejmuje dowożenie uczniów do :
• Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dąbrowie Biskupiej, ul. Szkolna 2, 88-133 Dąbrowa Biskupia;
• Szkoły Podstawowej im. Pierańskiego Oddziału Straży Ludowej w Pieraniu, Pieranie 7, 88-133 Dąbrowa Biskupia;
• Szkoły Podstawowej w Ośniszczewku, Ośniszczewko 1, 88-133 Dąbrowa Biskupia;
• Szkoły Podstawowej im. gen. Władysława Sikorskiego w Parchaniu, Parchanie 38, 88-110 Inowrocław

i odwożenie do miejsc zamieszkania.

Zamawiający wymaga realizację usługi pojazdami z dostępem dla osób niepełnosprawnych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 667170,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 851837,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 667170,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "NAFTEX" Sp. j. Jan Adamski Jadwiga Adamska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8891000625

7.3.3) Ulica: Witowo 43

7.3.4) Miejscowość: Bytoń

7.3.5) Kod pocztowy: 88-231

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 667170,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2025-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi