2/SP/D/2025 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych – 2025/2026 – pakiety.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00353495
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00353495/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-30 13:56
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-def2614b-bacf-40b2-b606-bc76a09321e1
- Identyfikator
- 8961004925
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywcze
Wykonawcy
7 przyznanych
MARIAN SOPINKAWrocław, PL · lot 0
155 615,85 PLNANGELIKA UCHAŃSKADługołęka, PL · lot 1
156 717,49 PLNGOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 2
98 708,4 PLNJAROSŁAW KLEMCZYŃSKISzymanów, PL · lot 3
26 933,85 PLNDROB-FISH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSuchy Dwór, PL · lot 4
86 427,08 PLNTOMASZ NOCZYŃSKISyców, PL · lot 5
18 485,88 PLNKOZŁOWSCY FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW,, PL · lot 6
80 052 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00353495 z dnia 2025-07-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
2/SP/D/2025 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych – 2025/2026 – pakiety.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50
1.3.) Oddział zamawiającego: Szkoła Podstawowa Nr 50
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001002900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Czeska 38
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-112
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.dudzic@wroclawskaedukacja.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sp50.wroclaw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-def2614b-bacf-40b2-b606-bc76a09321e11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
2/SP/D/2025 Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych – 2025/2026 – pakiety.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-def2614b-bacf-40b2-b606-bc76a09321e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00353495
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00282440
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/SP/D/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych – 2025/2026 – pakiety.2. Opis przedmiotu zamówienia – asortyment i ilości zawiera Załącznik nr 4 opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy i sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy - Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
15800000-6 Różne produkty spożywcze
15894300-4 Dania gotowe
15500000-3 Produkty mleczarskie
15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa
15851100-9 Makaron niegotowany
15870000-7 Przyprawy i przyprawy korzenne
03142500-3 Jaja
15860000-4 Kawa, herbata i podobne produkty
15981000-8 Wody mineralne
15321000-4 Soki owocowe
15131100-6 Produkty mięsno-wędliniarskie
15331170-9 Warzywa mrożone
15221000-3 Ryby mrożone
15811000-6 Pieczywo
15300000-1 Owoce, warzywa i podobne produkty
4. Adres dostaw: Szkoła Podstawowa nr 50 ul. Czeska 38, 51-112 Wrocław.
5. Złożona przez Wykonawcę Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment - stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić Załącznik nr 4.1-4.7 Opis Przedmiotu Zamówienia, potwierdzając spełnienie wymogów Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 162062,94 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych – 2025/2026 – pakiety.2. Opis przedmiotu zamówienia – asortyment i ilości zawiera Załącznik nr 4 opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy i sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy - Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
15800000-6 Różne produkty spożywcze
15894300-4 Dania gotowe
15500000-3 Produkty mleczarskie
15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa
15851100-9 Makaron niegotowany
15870000-7 Przyprawy i przyprawy korzenne
03142500-3 Jaja
15860000-4 Kawa, herbata i podobne produkty
15981000-8 Wody mineralne
15321000-4 Soki owocowe
15131100-6 Produkty mięsno-wędliniarskie
15331170-9 Warzywa mrożone
15221000-3 Ryby mrożone
15811000-6 Pieczywo
15300000-1 Owoce, warzywa i podobne produkty
4. Adres dostaw: Szkoła Podstawowa nr 50 ul. Czeska 38, 51-112 Wrocław.
5. Złożona przez Wykonawcę Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment - stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić Załącznik nr 4.1-4.7 Opis Przedmiotu Zamówienia, potwierdzając spełnienie wymogów Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 162161,51 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych – 2025/2026 – pakiety.2. Opis przedmiotu zamówienia – asortyment i ilości zawiera Załącznik nr 4 opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy i sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy - Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
15800000-6 Różne produkty spożywcze
15894300-4 Dania gotowe
15500000-3 Produkty mleczarskie
15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa
15851100-9 Makaron niegotowany
15870000-7 Przyprawy i przyprawy korzenne
03142500-3 Jaja
15860000-4 Kawa, herbata i podobne produkty
15981000-8 Wody mineralne
15321000-4 Soki owocowe
15131100-6 Produkty mięsno-wędliniarskie
15331170-9 Warzywa mrożone
15221000-3 Ryby mrożone
15811000-6 Pieczywo
15300000-1 Owoce, warzywa i podobne produkty
4. Adres dostaw: Szkoła Podstawowa nr 50 ul. Czeska 38, 51-112 Wrocław.
5. Złożona przez Wykonawcę Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment - stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić Załącznik nr 4.1-4.7 Opis Przedmiotu Zamówienia, potwierdzając spełnienie wymogów Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 94811,05 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych – 2025/2026 – pakiety.2. Opis przedmiotu zamówienia – asortyment i ilości zawiera Załącznik nr 4 opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy i sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy - Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
15800000-6 Różne produkty spożywcze
15894300-4 Dania gotowe
15500000-3 Produkty mleczarskie
15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa
15851100-9 Makaron niegotowany
15870000-7 Przyprawy i przyprawy korzenne
03142500-3 Jaja
15860000-4 Kawa, herbata i podobne produkty
15981000-8 Wody mineralne
15321000-4 Soki owocowe
15131100-6 Produkty mięsno-wędliniarskie
15331170-9 Warzywa mrożone
15221000-3 Ryby mrożone
15811000-6 Pieczywo
15300000-1 Owoce, warzywa i podobne produkty
4. Adres dostaw: Szkoła Podstawowa nr 50 ul. Czeska 38, 51-112 Wrocław.
5. Złożona przez Wykonawcę Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment - stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić Załącznik nr 4.1-4.7 Opis Przedmiotu Zamówienia, potwierdzając spełnienie wymogów Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 26274,29 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych – 2025/2026 – pakiety.2. Opis przedmiotu zamówienia – asortyment i ilości zawiera Załącznik nr 4 opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy i sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy - Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
15800000-6 Różne produkty spożywcze
15894300-4 Dania gotowe
15500000-3 Produkty mleczarskie
15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa
15851100-9 Makaron niegotowany
15870000-7 Przyprawy i przyprawy korzenne
03142500-3 Jaja
15860000-4 Kawa, herbata i podobne produkty
15981000-8 Wody mineralne
15321000-4 Soki owocowe
15131100-6 Produkty mięsno-wędliniarskie
15331170-9 Warzywa mrożone
15221000-3 Ryby mrożone
15811000-6 Pieczywo
15300000-1 Owoce, warzywa i podobne produkty
4. Adres dostaw: Szkoła Podstawowa nr 50 ul. Czeska 38, 51-112 Wrocław.
5. Złożona przez Wykonawcę Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment - stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić Załącznik nr 4.1-4.7 Opis Przedmiotu Zamówienia, potwierdzając spełnienie wymogów Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 115264,76 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych – 2025/2026 – pakiety.2. Opis przedmiotu zamówienia – asortyment i ilości zawiera Załącznik nr 4 opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy i sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy - Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
15800000-6 Różne produkty spożywcze
15894300-4 Dania gotowe
15500000-3 Produkty mleczarskie
15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa
15851100-9 Makaron niegotowany
15870000-7 Przyprawy i przyprawy korzenne
03142500-3 Jaja
15860000-4 Kawa, herbata i podobne produkty
15981000-8 Wody mineralne
15321000-4 Soki owocowe
15131100-6 Produkty mięsno-wędliniarskie
15331170-9 Warzywa mrożone
15221000-3 Ryby mrożone
15811000-6 Pieczywo
15300000-1 Owoce, warzywa i podobne produkty
4. Adres dostaw: Szkoła Podstawowa nr 50 ul. Czeska 38, 51-112 Wrocław.
5. Złożona przez Wykonawcę Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment - stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić Załącznik nr 4.1-4.7 Opis Przedmiotu Zamówienia, potwierdzając spełnienie wymogów Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 33093,33 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych – 2025/2026 – pakiety.2. Opis przedmiotu zamówienia – asortyment i ilości zawiera Załącznik nr 4 opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy i sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy - Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
15800000-6 Różne produkty spożywcze
15894300-4 Dania gotowe
15500000-3 Produkty mleczarskie
15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa
15851100-9 Makaron niegotowany
15870000-7 Przyprawy i przyprawy korzenne
03142500-3 Jaja
15860000-4 Kawa, herbata i podobne produkty
15981000-8 Wody mineralne
15321000-4 Soki owocowe
15131100-6 Produkty mięsno-wędliniarskie
15331170-9 Warzywa mrożone
15221000-3 Ryby mrożone
15811000-6 Pieczywo
15300000-1 Owoce, warzywa i podobne produkty
4. Adres dostaw: Szkoła Podstawowa nr 50 ul. Czeska 38, 51-112 Wrocław.
5. Złożona przez Wykonawcę Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment - stanowiący przedmiot niniejszego zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić Załącznik nr 4.1-4.7 Opis Przedmiotu Zamówienia, potwierdzając spełnienie wymogów Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 97002,48 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 155615,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 161508,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 155615,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIAN SOPINKAPHUP MIMAR MARIAN SOPINKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 932189220
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 155615,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156717,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 156717,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156717,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANGELIKA UCHAŃSKA PHU "BLUGEL"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 021927290
7.3.4) Miejscowość: Długołęka
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156717,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98708,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138718,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98708,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GOBARTO SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 411141076
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98708,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26933,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41915,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26933,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JARO JAROSŁAW KLEMCZYŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 932546051
7.3.4) Miejscowość: Szymanów
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26933,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86427,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180975,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86427,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROB-FISH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 930695918
7.3.4) Miejscowość: Suchy Dwór
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86427,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18485,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37411,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18485,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CUKIERNIA-PIEKARNIA MARCELLO TOMASZ NOCZYŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 932985431
7.3.4) Miejscowość: Syców
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18485,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80052 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 156114 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80052 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOZŁOWSCY FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 526635300
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80052 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26| 2025-07-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |