Zakup usługi wsparcia technicznego Producenta dla posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieci SAN i bibliotek taśmowych firmy IBM, z podziałem na części.

Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00353910
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00353910/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-30 15:16
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21341122-46f7-4c3a-9809-5c57b1812742
Identyfikator
7123412672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Wykonawcy

2 przyznane

INET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKolbuszowa, PL · lot 0
18 942 PLN
INFONET PROJEKT SPÓŁKA AKCYJNABielsko-Biała, PL · lot 1
28 034,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00353910 z dnia 2025-07-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup usługi wsparcia technicznego Producenta dla posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieci SAN i bibliotek taśmowych firmy IBM, z podziałem na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387842118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mieczysława Karłowicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-027

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.kowalska@lcit.lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lcit.ezamawiajacy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lcit.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup usługi wsparcia technicznego Producenta dla posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieci SAN i bibliotek taśmowych firmy IBM, z podziałem na części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21341122-46f7-4c3a-9809-5c57b1812742

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00353910

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00112267/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Zakup usługi wsparcia technicznego dla bibliotek taśmowych

1.3.9 Zakup usługi wsparcia technicznego dla przełączników sieci SAN

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00268849

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.26.1.36.2025.JKO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 41828,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I obejmuje zakup usługi wsparcia technicznego Producenta dla posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieci SAN firmy IBM.
Usługa wsparcia technicznego przełączników sieci SAN powinna być świadczona w standardzie 365x7x24 w tym powinna zapewniać:
•możliwość zgłaszania problemu w trybie 24 godzin na dobę 7 dni w tygodniu do Producenta lub autoryzowanego serwisu Producenta,
•Naprawa sprzętu w siedzibie Zamawiającego w przypadku awarii sprzętu powinna nastąpić w terminie 24 godzin od przyjęcia zgłoszenia,
•bezpośredni, rejestrowany dostęp do centrum pomocy technicznej producenta przez 24 godziny na dobę, umożliwiający bezpośrednie, samodzielne otwieranie przez zamawiającego zgłoszeń serwisowych w centrum pomocy technicznej producenta bez limitu na ilość zapytań,
•usługa powinna zapewniać co najmniej dostęp do najnowszego oprogramowania sprzętowego urządzeń, możliwość pobrania najnowszego oprogramowania ze strony producenta,
•naprawa uszkodzonego urządzenia w miejscu instalacji (on-site).
Okres objęcia wsparciem technicznym Producenta (dotyczy obu części postępowania): od dnia uruchomienia usługi do dnia 1.12.2027 r. Uruchomienie usługi nastąpi w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.5.) Wartość części: 15642,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II obejmuje zakup usługi wsparcia technicznego Producenta dla posiadanych przez Zamawiającego bibliotek taśmowych firmy IBM.
Usługa wsparcia technicznego bibliotek taśmowych powinna być świadczona w standardzie 5x11 w tym powinna zapewniać:
•możliwość zgłaszania problemu w trybie 11 godzin na dobę w dni robocze do Producenta lub autoryzowanego serwisu Producenta,
•Rozpoczęcie naprawy sprzętu w siedzibie Zamawiającego w przypadku awarii sprzętu powinno nastąpić w maksymalnie w dniu następnym od przyjęcia zgłoszenia,
•bezpośredni, rejestrowany dostęp do centrum pomocy technicznej producenta przez 24 godziny na dobę, umożliwiający bezpośrednie, samodzielne otwieranie przez zamawiającego zgłoszeń serwisowych w centrum pomocy technicznej producenta bez limitu na ilość zapytań,
•usługa powinna zapewniać co najmniej dostęp do najnowszego oprogramowania sprzętowego urządzeń, możliwość pobrania najnowszego oprogramowania ze strony producenta,
•naprawa uszkodzonego urządzenia w miejscu instalacji (on-site).

Okres objęcia wsparciem technicznym Producenta (dotyczy obu części postępowania): od dnia uruchomienia usługi do dnia 01.12.2027 r. Uruchomienie usługi nastąpi w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.5.) Wartość części: 26186,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18942,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18942,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18942,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INET Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8141548951

7.3.3) Ulica: ul. Handlowa 3

7.3.4) Miejscowość: Kolbuszowa

7.3.5) Kod pocztowy: 36-100

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18942,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28034,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32694,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28034,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infonet Projekt S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5532087889

7.3.3) Ulica: Bystrzańska 94

7.3.4) Miejscowość: BIelsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28034,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

DOTYCZY OBU CZĘŚCI POSTĘPOWANIA: Okres objęcia wsparciem technicznym Producenta: od dnia uruchomienia usługi do dnia 01.12.2027 r. Uruchomienie usługi nastąpi w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy
2025-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi