Zakup, dostawa i montaż zabawek oraz pomocy edukacyjnych w ramach zadania pn. Utworzenie 75 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 edycja 1 w Żłobku Miejskim

GMINA MIEJSKA BIAŁA PODLASKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00355082
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00355082/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-31 11:37
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d03dd086-5550-4aa8-b7d6-a49b9a6e36c0
Identyfikator
5372335662
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Gry i zabawki, wyposażenie parków zabawZabawkiCzęści lalek lub akcesoriaTabliczki szkolne lub tablice z powierzchniami do pisania lub rysowania lub przyboryPomoce dydaktyczne

Wykonawcy

1 przyznane

MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
224 955,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00355082 z dnia 2025-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż zabawek oraz pomocy edukacyjnych w ramach zadania pn. Utworzenie 75 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 edycja 1 w Żłobku Miejskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BIAŁA PODLASKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83-343-66-92

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bialapodlaska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bialapodlaska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bialapodlaska.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa i montaż zabawek oraz pomocy edukacyjnych w ramach zadania pn. Utworzenie 75 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 edycja 1 w Żłobku Miejskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d03dd086-5550-4aa8-b7d6-a49b9a6e36c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00355082

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042424/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa wyposażenia na potrzeby Żłobka Miejskiego przy Przedszkolu Samorządowym nr 13

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane jest w ramach Programu Aktywny Maluch 2022-2029, przy udziale środków KPO, zgodnie z umową nr 776 z dnia 3 kwietnia 2024 r.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00294775

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.3.2025.MCH2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 152806,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Pełna nazwa zamówienia: Zakup, dostawa i montaż zabawek oraz pomocy edukacyjnych w ramach zadania pn. Utworzenie 75 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 edycja 1 w Żłobku Miejskim, ul. Kazimierza Jagiellończyka 17, 21-500 Biała Podlaska.
2. Przedmiotem zamówienia jest zakup zabawek oraz pomocy edukacyjnych, dowóz na miejsce montażu, rozładunek, wniesienie oraz rozmieszczenie, montaż oraz usunięcie i utylizacja odpadów.
2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
Główne CPV:
37500000-3 Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
Dodatkowe CPV:
37520000-9 Zabawki
37512000-0 Części lalek lub akcesoria
39292000-5 Tabliczki szkolne lub tablice z powierzchniami do pisania lub rysowania lub przybory
39162100-6 Pomoce dydaktyczne
3. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Aktywny Maluch 2022-2029, przy udziale środków KPO, zgodnie z umową nr 776 z dnia 3 kwietnia 2024 r.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
5. Obiekt żłobka miejskiego jest obecnie w budowie i w celu dokonania niezbędnych pomiarów i wizji lokalnej Wykonawca będzie mógł wejść na teren budowy za zgodą Zamawiającego.
6. Zabawki i pomoce edukacyjne muszą spełniać następujące standardy:
 określone w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek (Dz.U. z 2023 r. poz. 1260 z późn. zm.);
 stałe elementy wyposażenia i wystroju wnętrz powinny być co najmniej trudno zapalne i nie intensywnie dymiące;
 dostosowane do wymagań ergonomii.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37520000-9 - Zabawki

37512000-0 - Części lalek lub akcesoria

39292000-5 - Tabliczki szkolne lub tablice z powierzchniami do pisania lub rysowania lub przybory

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160655,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1515507,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224955,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251933448

7.3.3) Ulica: ul. Graniczna 46

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-428

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224955,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-21

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zakres przedmiotu zamówienia, należy zrealizować w terminie od dnia podpisania umowy do 14 sierpnia 2025 r. z zastrzeżeniem że dostawa elementu „Statek – kącik manipulacyjny” (pozycja 8 w OPZ) może nastąpić w późniejszym terminie maksymalnie do dnia 21 sierpnia 2025 r. Dostawa i montaż wyposażenia (za wyjątkiem pozycji 8 w OPZ) nastąpi w terminie 4-14 sierpnia 2025 r., z uwagi na trwającą budowę obiektu.
2025-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy