Utrzymania czystości i przejezdności dróg krajowych, wojewódzkich, gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Gorzowa Wlkp.

Miasto Gorzów Wlkp.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00355784
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00355784/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-31 13:55
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7108b6da-efac-42ed-b82d-ae091e903aa6
Identyfikator
5990019632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania i zamiatania ulic

Wykonawcy

1 przyznane

INNEKO RCS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
26 598 596,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00355784 z dnia 2025-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymania czystości i przejezdności dróg krajowych, wojewódzkich, gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Gorzowa Wlkp.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.duda@um.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymania czystości i przejezdności dróg krajowych, wojewódzkich, gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Gorzowa Wlkp.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7108b6da-efac-42ed-b82d-ae091e903aa6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00355784

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044085/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.6 Utrzymanie czystości i przejezdności dróg krajowych, wojewódzkich, gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Gorzowa Wlkp. w okresie od 01.08.2025 r. do 31.07.2027 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00328831

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320) ze względu na ograniczoną liczbę znaków pełne uzasadnienie prawne i faktyczne znajduje się w informacjach dodatkowych.
a) Zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej; warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna osoba prawna kontrolowana przez Zamawiającego w taki sam sposób,
b) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez Zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą Zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w pkt a,
c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.43.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Utrzymanie czystości i przejezdności dróg krajowych, wojewódzkich, gminnych
i wewnętrznych na terenie miasta Gorzowa Wlkp.

Realizacja usługi obejmuje następujące zakresy czynności:
• całoroczne utrzymanie czystości i przejezdności dróg w granicach administracyjnych miasta Gorzowa Wielkopolskiego,
• całoroczne utrzymanie czystości deptaków w następujących lokalizacjach:
• ul. Sikorskiego (ul. Hejmanowskiej - ul Chrobrego) oraz Plac Starego Rynku z obszarem wokół Katedry,
• ul. Chrobrego (ul. Sikorskiego - ul Borowskiego),
• ciąg ulic Wełniany Rynek (ul. Sikorskiego - ul. Wełniany Rynek) - Hawelańska (ul. Wełniany Rynek - ul. Chrobrego).
Szczegółowy sposób realizacji poszczególnych zakresów usługi, wykazy dróg i deptaków, lokalizacje oraz zakres prac przedstawiony został w załącznikach od nr 1 do nr 8.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26598596,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26598596,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26598596,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INNEKO RCS sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5993198055

7.3.3) Ulica: Podmiejska 20

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26598596,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 27 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi