Modernizacja drogi gminnej, działka nr 285 w miejscowości Buków

Gmina Mogilany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00355811
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00355811/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-31 14:00
Lokalizacja
Mogilany, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5da3f3a6-f550-4d09-b477-f9a3c522b8d4
Identyfikator
9442246027
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

PRODIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
231 290,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00355811 z dnia 2025-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej, działka nr 285 w miejscowości Buków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mogilany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555654

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Mogilany

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-031

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12 270-10-13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mogilany.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mogilany.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi gminnej, działka nr 285 w miejscowości Buków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5da3f3a6-f550-4d09-b477-f9a3c522b8d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00355811

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00070191/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja drogi gminnej, działka nr 285 w miejscowości Buków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00305046

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 509058,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją Modernizacji drogi gminnej, działka nr 285 w miejscowości Buków obejmującej Modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych, ul. Graniczna nr działki 285 w miejscowości Buków o długości 260 mb", odcinek drogi w km 0+084,00 do 0+344,00, zakres dofinansowany ze środków budżetu Województwa Małopolskiego przeznaczonych na zadania związane z wyłączeniem gruntów z produkcji rolnej oraz Modernizację drogi gminnej, dz. 285 w miejscowości Buków w km.0+000,00 do 0+084,00 oraz w km od 0+344,00 do 0+423,00
w zakresie określonym w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia, dokumentacji uproszczonej, która to określa szczegółowy zakres zamówienia m.in. Załącznik nr 13 - dokumentacja uproszczona, Załącznik nr 12 - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, Załącznik nr 11 - przedmiary robót (obejmujące modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych i modernizację drogi gminnej).

oraz ,Załącznik nr 8- Projekt umowy, Załącznik nr 9 -Szczegołowy opis przedmiotem zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231290,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354193,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 231290,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODiM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783196961

7.3.3) Ulica: Blokowa 14

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-752

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231290,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-31 do 2025-09-14
2025-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane