Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych na budowę/przebudowę ulic:Cehaka, Malinowej,Żwirki i Wigury,dróg zlokal. na dz nr ew 2744/3,2745/55 2745/52 oraz 2832,2745/111,2745/5 w Żyrardowie

Miasto Żyrardów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00355845
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00355845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-31 14:10
Lokalizacja
Żyrardów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e82c78f8-8cbf-40fe-9484-ace5dda3db94
Identyfikator
8381464722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

4 przyznane

MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL · lot 0
79 000 PLN
MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL · lot 1
59 000 PLN
MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL · lot 2
49 000 PLN
MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL · lot 3
88 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00355845 z dnia 2025-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych na budowę/przebudowę ulic:Cehaka, Malinowej,Żwirki i Wigury,dróg zlokal. na dz nr ew 2744/3,2745/55 2745/52 oraz 2832,2745/111,2745/5 w Żyrardowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Żyrardów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148650

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Limanowskiego 44

1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 46 880 05 50, 46 880 05 55

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zyrardow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zyrardow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1099056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych na budowę/przebudowę ulic:Cehaka, Malinowej,Żwirki i Wigury,dróg zlokal. na dz nr ew 2744/3,2745/55 2745/52 oraz 2832,2745/111,2745/5 w Żyrardowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e82c78f8-8cbf-40fe-9484-ace5dda3db94

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00355845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00023954/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych na budowę/przebudowę ul. Cehaka, ul. Malinowej, Żwirki i Wigury, dróg zlokaliz. na działkach nr ew. 2744/3, 2745/55, 2745/52 oraz 2745/111,2745/5

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00226333

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.15.2025.MŁ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 219577,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – „Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysów inwestorskich na budowę Woonerfu na ul. Generała Leopolda Cehaka w Żyrardowie.”
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej i kosztorysów inwestorskich na budowę Woonerfu na ul. Cehaka w Żyrardowie wraz z przygotowaniem wniosku o uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Inwestycja zlokalizowana będzie na działce nr ewid. 4521, pomiędzy ul. Ossowskiego a ul. Środkową. Droga ma długość ok. 215 m. Droga jest drogą dojazdową o nr 470542W, nie jest ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (niezbędne będzie uzyskanie decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego). Dla ww. drogi są określone warunki techniczne na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych. Ulica Gen. Cehaka nie jest wpisana do rejestru zabytków, jednak z uwagi na atrakcyjność i położenie ulicy w centrum miasta oraz przy granicy pomnika historii, są zalecenia Miejskiego Konserwatora Zabytków, co do wyglądu ulicy. Zamawiający zaleca przed złożeniem oferty dokonanie wizji w terenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 61202,16 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – „Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysów inwestorskich na budowę ul. Malinowej w Żyrardowie.”
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej i kosztorysów inwestorskich na budowę ul. Malinowej w Żyrardowie, zwanej dalej: „Dokumentacją” wraz z przygotowaniem wniosku o uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Inwestycja zlokalizowana będzie pomiędzy ul. Wypoczynkową a ul. Wrzosową. Droga ma długość ok. 302 m, położona jest na działkach o nr 3045 oraz o nr 3099. Droga o nr 470609W jest drogą dojazdową, ujętą w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Dla ww. drogi są określone warunki techniczne na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych. Zamawiający zaleca przed złożeniem oferty dokonanie wizji w terenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 59575 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – „Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysów inwestorskich na przebudowę ul. Żwirki i Wigury w Żyrardowie.”
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej i kosztorysów inwestorskich na przebudowę ul. Żwirki i Wigury w Żyrardowie, zwanej dalej: „Dokumentacją” wraz z przygotowaniem wniosku o uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Droga jest drogą dojazdową, nie jest ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (niezbędne uzyskanie decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego). Długość przebudowanej drogi wynosi 185 mb. Dla ww. drogi są określone warunki techniczne na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych. Zamawiający zaleca przed złożeniem oferty dokonanie wizji w terenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 39225,20 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV – „Opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysów inwestorskich na przebudowę dróg zlokalizowanych na działkach nr ew. 2744/3, 2745/55, 2745/52 oraz 2832, 2745/111, 2745/5, budowę drogi na działkach 2744/3, 2745/55, 2745/52 oraz 2832, 2745/111, 2745/5 w Żyrardowie.”
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej i kosztorysów inwestorskich na przebudowę dróg zlokalizowanych na działkach nr ew. 2744/3, 2745/55, 2745/52 oraz 2832, 2745/111, 2745/5, budowę drogi na działkach 2744/3, 2745/55, 2745/52 oraz 2832, 2745/111, 2745/5 w Żyrardowie, zwanej dalej: „Dokumentacją” wraz z przygotowanie wniosku o uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Droga nie jest ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (niezbędne uzyskanie decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego). Długość przebudowanej drogi wynosi 750 mb. Zamawiający zaleca przed złożeniem oferty dokonanie wizji w terenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 59575 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118080,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7972068087

7.3.3) Ulica: Józefa Piłsudskiego 42A

7.3.4) Miejscowość: Grójec

7.3.5) Kod pocztowy: 05-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152520,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7972068087

7.3.3) Ulica: Józefa Piłsudskiego 42A

7.3.4) Miejscowość: Grójec

7.3.5) Kod pocztowy: 05-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 111930,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7972068087

7.3.3) Ulica: Józefa Piłsudskiego 42A

7.3.4) Miejscowość: Grójec

7.3.5) Kod pocztowy: 05-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MT-PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7972068087

7.3.3) Ulica: Józefa Piłsudskiego 42A

7.3.4) Miejscowość: Grójec

7.3.5) Kod pocztowy: 05-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2025-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi