Zakup wyposażenia gospodarstwa domowego i kuchennego oraz multimedialnego w latach 2025-2027.

Komenda Główna Policji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00355877
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00355877/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-31 14:17
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9941bb67-69a5-410e-bf88-8eae3b4ea492
Identyfikator
5213172762
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie domoweSprzęt gospodarstwa domowegoSprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00355877 z dnia 2025-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wyposażenia gospodarstwa domowego i kuchennego oraz multimedialnego w latach 2025-2027.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Główna Policji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012137497

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Puławska 148/150

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-624

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniakgp@policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.policja.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kgpolicja.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Umowy ramowej

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wyposażenia gospodarstwa domowego i kuchennego oraz multimedialnego w latach 2025-2027.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9941bb67-69a5-410e-bf88-8eae3b4ea492

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00355877

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00147450/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.23 Zamówienie na "Zakup wyposażenia gospodarstwa domowego,kuchennego i multimedialnego "udzielane w ramach odrębnych postępowań

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00296611

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 43/Ckt/25/AK

4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 479152,38

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – Dostawa sprzętu AGD (lodówki, pralki, zmywarki)

4.5.3.) Główny kod CPV: 39200000-4 - Wyposażenie domowe

4.5.5.) Wartość części: 175887,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – Dostawa ekspresów do kawy

4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.) Wartość części: 70731,71 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu multimedialnego (telewizory, odbiorniki radiowe, miniwieże, anteny).

4.5.3.) Główny kod CPV: 32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

4.5.5.) Wartość części: 72957,32 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu AGD (odkurzacze, żelazka, grzejniki, wentylatory, płyty grzewcze itp.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.) Wartość części: 159575,55 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta (na wszystkie 4 zadania), w której zaproponowano ceny ofertowe ceny jednostkowe poszczególnych urządzeń kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy przekraczające ich ceny rynkowe (ceną oferty była suma cen jednostkowych urządzeń w danym zadaniu). W konsekwencji doprowadziło to do tego, że cena/wartość każdego zadania wyliczona w oparciu o ceny jednostkowe poszczególnych urządzeń zaproponowane przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu ilości urządzeń przyjęte do szacowania wartości zamówienia przez Zamawiającego, wielokrotnie przekracza wartość środków jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację poszczególnych zadań. Biorąc pod uwagę drastycznie wysokie ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawcę oraz fakt, że oferta jest jedyną ofertą złożona, Zamawiający podjął decyzję o niezwiększaniu kwoty, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz o unieważnieniu postępowania.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta (na wszystkie 4 zadania), w której zaproponowano ceny ofertowe ceny jednostkowe poszczególnych urządzeń kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy przekraczające ich ceny rynkowe (ceną oferty była suma cen jednostkowych urządzeń w danym zadaniu). W konsekwencji doprowadziło to do tego, że cena/wartość każdego zadania wyliczona w oparciu o ceny jednostkowe poszczególnych urządzeń zaproponowane przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu ilości urządzeń przyjęte do szacowania wartości zamówienia przez Zamawiającego, wielokrotnie przekracza wartość środków jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację poszczególnych zadań. Biorąc pod uwagę drastycznie wysokie ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawcę oraz fakt, że oferta jest jedyną ofertą złożona, Zamawiający podjął decyzję o niezwiększaniu kwoty, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz o unieważnieniu postępowania.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta (na wszystkie 4 zadania), w której zaproponowano ceny ofertowe ceny jednostkowe poszczególnych urządzeń kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy przekraczające ich ceny rynkowe (ceną oferty była suma cen jednostkowych urządzeń w danym zadaniu). W konsekwencji doprowadziło to do tego, że cena/wartość każdego zadania wyliczona w oparciu o ceny jednostkowe poszczególnych urządzeń zaproponowane przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu ilości urządzeń przyjęte do szacowania wartości zamówienia przez Zamawiającego, wielokrotnie przekracza wartość środków jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację poszczególnych zadań. Biorąc pod uwagę drastycznie wysokie ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawcę oraz fakt, że oferta jest jedyną ofertą złożona, Zamawiający podjął decyzję o niezwiększaniu kwoty, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz o unieważnieniu postępowania.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta (na wszystkie 4 zadania), w której zaproponowano ceny ofertowe ceny jednostkowe poszczególnych urządzeń kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy przekraczające ich ceny rynkowe (ceną oferty była suma cen jednostkowych urządzeń w danym zadaniu). W konsekwencji doprowadziło to do tego, że cena/wartość każdego zadania wyliczona w oparciu o ceny jednostkowe poszczególnych urządzeń zaproponowane przez Wykonawcę, przy uwzględnieniu ilości urządzeń przyjęte do szacowania wartości zamówienia przez Zamawiającego, wielokrotnie przekracza wartość środków jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację poszczególnych zadań. Biorąc pod uwagę drastycznie wysokie ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawcę oraz fakt, że oferta jest jedyną ofertą złożona, Zamawiający podjął decyzję o niezwiększaniu kwoty, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz o unieważnieniu postępowania.

2025-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy