Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znak sprawy 12/2024
Dom Pomocy Społecznej w Klisinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00469048
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00469048/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-23 12:18
- Lokalizacja
- Lisięcice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee00ddf3-1c35-408c-85e8-5c4d870e17df
- Identyfikator
- 7481048649
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00469048 z dnia 2024-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znak sprawy 12/2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Klisinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Klisino 100
1.5.2.) Miejscowość: Lisięcice
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-118
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 774857593
1.5.8.) Numer faksu: 774857593
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@dpsklisino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps-klisino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znak sprawy 12/20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee00ddf3-1c35-408c-85e8-5c4d870e17df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469048
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026627/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znak sprawy 12/2024
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446260
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 12/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 55229,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Remont budynku DPS w Klisinie Filia w Bliszczycach z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znak sprawy 12/2024
Dotyczy zakresu prac: wymiana stolarki okiennej w budynku C.
Wspólny Słownik Zamówień:
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany stolarki okiennej w budynku C. Rozliczenie przedmiotu zamówienia jest ryczałtowe.
Wykonawca sporządza kalkulację na podstawie niniejszych opisów, wymagań, przedmiarów robót.
Zakres prac:
- wymiana okien zespolonych na okna rozwierane i uchylno-rozwierane dwu-
dzielne z PCV.
Wykonawca winien uwzględnić w ofercie inne koszty robót, które są niezbędne do wykonania zadania w tym również wszelkich uzgodnień.
Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej w celu zapoznania się ze stanem faktycznym terenu budowy, miejscem dostaw, montażu. Wizja lokalna możliwa jest do przeprowadzenia po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej od pn-pt (w dni robocze) w godz. od 08.30 - 13.00. Przed przyjazdem należy uzgodnić wizytę z pracownikiem DPS w Klisinie: tel. 77 4857593 wew. 43, e-mail: dps.przetarg@gmail.com.
1.Wymagania stawiane przez Zamawiającego dla stolarki okiennej:
- stolarka okienna z PCV,
- okna trzyszybowe,
- współczynnik okna U maksymalnie 0,9 W/m²K,
- przenikalność cieplna szyby Ug maksymalnie 0,5
- kolor biały,
- okna dwudzielne, zamki w oknach, mikrowentylacja,
- okna uchylno-rozwierane,
- montaż okien z obróbką,
- zaleca się przeprowadzenie wizji lokalnej stolarki okiennej do wymiany.
2.Wymagania Zamawiającego w zakresie gwarancji i rękojmi:
Gwarancja na przedmiot zadania
Wymagamy okres odpowiedzialności z tytułu gwarancji i rękojmi za wady fizyczne obejmują okres od daty bezusterkowego odbioru przedmiotu umowy przez okres minimum 36 miesięcy max 60 miesięcy.
Jeżeli Wykonawca, nie określi w złożonej ofercie okresu gwarancji i rękojmi lub zaproponowany okres gwarancji i rękojmi będzie krótszy od wymaganego - oferta zostanie odrzucona.
3. Zamawiający niniejszym informuje Wszystkich wykonawców , iż szacowana wartość zamówienia wynosi netto 55229.65zł,
brutto 59648.02zł.
4. Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
Zamawiający informuje, że nazwy materiałów budowlanych, technologii, wyposażenia, sprzętu (typ, model, nazwa producenta) użyte w niniejszej dokumentacji są nazwami pomocniczymi i przykładowymi dla wykonawców. Mają na celu wyłącznie wskazanie minimalnych oczekiwanych parametrów i standardu jakościowego przyjętych systemów i elementów wykonawczych oraz dostawy urządzeń. W związku z powyższym zamawiający dopuszcza rozwiązania i/lub równoważne o takich samych parametrach technicznych i jakościowych bądź lepszych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, technologie, urządzenia, dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez przedłożenie odpowiednich dokumentów (wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami potwierdzającymi tą równoważność).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:- art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta tj.
Oferta nr Nazwa i adres wykonawcy Cena oferty
1 MARLO Marcin Ciemny
Lenarcice 1
48-100 Lenarcice 59 648,00 zł
Oferta nr 1 została złożona przez Wykonawcę : MARLO Marcin Ciemny Lenarcice 1, 48-100 Lenarcice. Zamawiający dokonując badania i oceny oferty nr 1 stwierdził, że Wykonawca w załączniku nr 1 - formularzu ofertowym w:
- pkt 2 nie zaoferował wymaganych parametrów produktu,
- pkt 3 oświadczeniu dotyczącym udzielenia gwarancji i rękojmi nie zaoferował wymaganego parametru tj. „Wszelkie przeglądy wymagane do zachowania gwarancji/rękojmi, Wykonawcy i gwarancji producenta, Wykonawca będzie realizował nieodpłatnie przez cały okres ich obowiązywania”.
Nie spełnienie w/w parametrów stanowi nieusuwalny brak w ofercie oraz niezgodność z wymogami określonymi w załączniku Nr 1 Formularza ofertowego.
Złożenie oferty bez zaoferowania wymaganych parametrów przedmiotu zamówienia skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp.
W związku z powyższym zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59648,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59648,00 PLN
| 2024-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |