Wykonanie projektu na budowę oświetlenia ulicznego w miejscowościach Oblęgorek, Strawczyn, Strawczynek.

GMINA STRAWCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00356504
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00356504/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-01 08:04
Lokalizacja
Strawczyn, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5d0d377-58cd-4e65-b9e1-0acf487d921e
Identyfikator
9591486127
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ BIELECKIKielce, PL · lot 0
7981,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00356504 z dnia 2025-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie projektu na budowę oświetlenia ulicznego w miejscowościach Oblęgorek, Strawczyn, Strawczynek.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRAWCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 16

1.5.2.) Miejscowość: Strawczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-067

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strawczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.strawczyn.4bip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://strawczyn.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie projektu na budowę oświetlenia ulicznego w miejscowościach Oblęgorek, Strawczyn, Strawczynek.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5d0d377-58cd-4e65-b9e1-0acf487d921e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00356504

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046999/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.29 Wykonanie projekt na budowę oświetlenia ulicznego w miejscowościach Oblęgorek, Ruda Strawczyńska, Chełmce, Strawczyn, Strawczynek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00208625

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIRP.ZP.271.1.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego rozbudowy i budowy oświetlenia ulicznego w miejscowościach Oblęgorek, Ruda Strawczyńska, Chełmce, Strawczyn, Strawczynek wraz z uzyskaniem warunków technicznych na budowę i dobudowę z Rejonu Energetycznego, a także ze złożeniem wniosku o uzyskanie pozwolenia na budowę - z podziałem na 3 części
Część 1. Oblęgorek ul. Leśne Łąki
-Projekt na budowę stanowisk słupowych z dowieszeniem opraw oraz linii kablowej niskiego napięcia.
Część 2. Strawczyn ul. Żeromskiego
-Projekt na budowę stanowisk słupowych z dowieszeniem opraw oraz linii kablowej niskiego napięcia.
Część 3. Strawczynek ul. Graniczna- etap II
-Projekt na budowę stanowisk słupowych z dowieszeniem opraw oraz linii kablowej niskiego napięcia.
Zakres opracowania winien zawierać również (dotyczy wszystkich części):
a) Wykonanie wszystkich prac przedprojektowych niezbędnych do przygotowania przedmiotu zamówienia.
b) Wykonanie badań geotechnicznych gruntu - o ile wymagane.
c) Wykonanie nowych podkładów geodezyjnych w zakresie niezbędnym do projektowania.
d) Inne opracowania i uzgodnienia wymagane dla wydania przez właściwe organy pozwolenia na budowę zgodnie z wymogami Ustawy „Prawo Budowlane”, oraz niezbędne do właściwego funkcjonowania obiektu. Ślepe kosztorysy i kosztorysy inwestorskie winny być sporządzone odrębnie na poszczególne rodzaje robót.
W ramach całości przedmiotu zamówienia należy wykonać:
- projekt budowlany uwzględniający wszystkie niezbędne branże związane z rozbudową oświetlenia ulicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami w ilości 4 egz.
- projekt wykonawczy oraz techniczny w każdej branży zgodnie z obowiązującymi przepisami w ilości po 3 egz.
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych objęte zakresem dokumentacji projektowej we wszystkich branżach w ilości 2 egz.
- kosztorysy inwestorskie dla każdej branży w ilości po 2 egz.
- przedmiary robót dla każdej branży po 2 egz.
- informacja dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) - 2 egz.
- wersja elektroniczna dokumentacji zapisana do odczytu, która powinna zawierać: projekt budowlany i wykonawczy, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, opis przedmiotu zamówienia, przedmiary robót, kosztorys inwestorski, plan BIOZ.
Wykonawca na etapie projektowania winien przewidzieć dobór opraw ze źródłami światła typu LED.
Wszelkie prace projektowe lub czynności nie opisane w niniejszym rozdziale, a niezbędne do właściwego i kompletnego opracowania dokumentacji projektowej, uzyskania niezbędnych uzgodnień oraz decyzji, należy traktować jako oczywiste i uwzględnić w kosztach i terminach wykonania przedmiotu zamówienia.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do ewentualnej oceny opracowanej dokumentacji przez niezależnego projektanta, wyznaczonego przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7981,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10455,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7981,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO-ENERGO Rafał Bielecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592067591

7.3.3) Ulica: ul. Triasowa 2A lok. 14,

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-640

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7981,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2025-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi