Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w lokalach nieobjętych ochroną konserwatorską w budynkach Gminy Wrocław zarządzanych przez Wrocławskie Mieszkania oraz w budynkach wspólnotowych.

Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00356616
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00356616/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-01 08:42
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f1cef7e7-e512-4340-907f-0be739418231
Identyfikator
8982123598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie ram drzwiowych i okiennychInstalowanie ram okiennychInstalowanie okien

Wykonawcy

1 przyznane

SZYMON MIECZKOWSKIBorowa, PL · lot 0
359 920,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00356616 z dnia 2025-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w lokalach nieobjętych ochroną konserwatorską w budynkach Gminy Wrocław zarządzanych przez Wrocławskie Mieszkania oraz w budynkach wspólnotowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wroclawskiemieszkania.ezamawiajacy.pl/pn/WROCMIE/demand/214037/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w lokalach nieobjętych ochroną konserwatorską w budynkach Gminy Wrocław zarządzanych przez Wrocławskie Mieszkania oraz w budynkach wspólnotowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1cef7e7-e512-4340-907f-0be739418231

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00356616

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00122238/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.34 98_Wymiana stolarki okiennej bez uzgodnień z DWKZ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00261200

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/TP/69/2025/G

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 435109,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w lokalach nieobjętych ochroną konserwatorską w budynkach Gminy Wrocław zarządzanych przez Wrocławskie Mieszkania oraz w budynkach wspólnotowych.
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki okiennej i drzwi balkonowych w lokalach nieobjętych ochroną konserwatorską, będących własnością Gminy Wrocław, znajdujących się
w budynkach 100% gminnych, zarządzanych przez Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. we Wrocławiu oraz w budynkach Wspólnotowych.
1) Zamówienie podstawowe:
Przedmiot zamówienia podstawowego obejmuje wymianę stolarki, w tym m.in. demontaż starej stolarki, dostawę i montaż: nowej stolarki, nawiewników, parapetów wewnętrznych
i okapników na zewnątrz oraz prace budowlane towarzyszące wymianie stolarki w lokalach w budynkach 100% gminnych.
2) Zamówienie opcjonalne:
Przedmiot zamówienia opcjonalnego obejmuje wymianę stolarki, w tym m.in. demontaż starej stolarki, dostawę i montaż: nowej stolarki, nawiewników, parapetów wewnętrznych
i okapników na zewnątrz oraz prace budowlane towarzyszące wymianie stolarki w lokalach gminnych w budynkach wspólnotowych.
2. Szczegółowe obowiązki stron określają projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ
3. Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ, określają: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiąca Załącznik nr 3a do SWZ przedmiar robót dla zamówienia podstawowego, stanowiący Załącznik nr 3b do SWZ oraz przedmiar robót dla zamówienia opcjonalnego, stanowiący Załącznik nr 3c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45421112-2 - Instalowanie ram okiennych

45421132-8 - Instalowanie okien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359920,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 359920,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 359920,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SKŁAD OKIEN.PL SZYMON MIECZKOWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9111579717

7.3.4) Miejscowość: Borowa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 359920,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 250 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane