Przebudowa drogi gminnej nr 460602W w miejscowości Dąbrowa

Gmina i Miasto Żuromin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00356817
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00356817/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-01 09:35
Lokalizacja
Żuromin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bedd5af1-e3ae-44f5-aa51-1389940f20c3
Identyfikator
5110270269
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM NOWAKOWSKIGlinojeck, PL · lot 0
343 412,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00356817 z dnia 2025-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 460602W w miejscowości Dąbrowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Żuromin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377936

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Żuromin

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48236572558

1.5.8.) Numer faksu: +48236572540

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zuromin.info

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zuromin.ibip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zuromin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 460602W w miejscowości Dąbrowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bedd5af1-e3ae-44f5-aa51-1389940f20c3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00356817

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039144/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa drogi gminnej nr 460602W w miejscowości Dąbrowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00282899

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KiZP.271.2.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 401372,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 460602W w miejscowości Dąbrowa.


Planowana inwestycja dotyczy realizacji robót budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnej nr 460602W relacji Dąbrowa-Cierpigórz na długości 637,00 m. Przedmiotowa droga została zaklasyfikowana do klasy „L”. Zakres robót obejmuje wykonanie poszerzenia po lewej stronie istniejącej nawierzchni (4,20 m) do szerokości 5,50 m. Dodatkowo inwestor przewiduje wykonanie koryta o szerokości 1,50 m, ułożeniu 15 cm warstwy odsączającej i podbudowy z kruszywa łamanego o grubości warstwy 20 cm po zagęszczeniu. Na poszerzeniu ułożenie warstwy wiążącej nawierzchni o grubości 5 cm oraz warstwy ścieralnej o grubości 4 cm na powierzchni 3503,50 m2. Wykonanie po obydwu stronach jezdni pobocza z kruszywa łamanego o szerokości 0,75 m. Po prawej stronie wykonanie przydrożnego rowu na długości 637,00 m.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
Zał. Nr 1 do SWZ – Projekt Zagospodarowania Terenu i Przekrój poprzeczny
Zał. Nr 2 do SWZ - Przedmiar robót
Zał. Nr 3 do SWZ - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót

UWAGA: Załączony przedmiar robót jest materiałem pomocniczym do wyliczenia ceny ryczałtowej oferty, a ewentualne nieujęte w nich elementy robót wynikające z planu zagospodarowania, Specyfikacji Technicznych nie mogą stanowić podstawy do żądania przez Wykonawcę dodatkowego wynagrodzenia.



Inwestycja dofinansowana jest ze środków budżetu z budżetu Województwa Mazowieckiego na zadania określone w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych (FOGR)

3.2 Gwarancja
Na roboty budowlane oraz wbudowane materiały Wykonawca udziela gwarancji na okres minimum 36 miesięcy od daty podpisania przez Strony protokołu odbioru końcowego inwestycji.
Uwaga: długość okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane stanowi kryterium oceny ofert).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 343412,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499868,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 343412,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWE WAPNOPOL NOWAKOWSKI ADAM

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691000783

7.3.3) Ulica: NADRZECZNA 12

7.3.4) Miejscowość: GLINOJECK

7.3.5) Kod pocztowy: 06-450

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 343412,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane