Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" - w Jaroszowie

Gmina Strzegom

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00356927
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00356927/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-01 10:04
Lokalizacja
Strzegom, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ebf909e5-3196-42d4-864c-4acfe94fef6a
Identyfikator
8842365255
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiUsługi napraw i konserwacji obiektów sportowychNaprawa boisk sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

RS INVESTMENT LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
320 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00356927 z dnia 2025-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" - w Jaroszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzegom

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 38

1.5.2.) Miejscowość: Strzegom

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-150

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748560599

1.5.8.) Numer faksu: 748560516

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strzegom@strzegom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzegom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1129244

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" - w Jaroszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebf909e5-3196-42d4-864c-4acfe94fef6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00356927

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027217/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja kompleksów sportowych "Moje boisko - Orlik 2012" - Edycja 2024 ZSP Jaroszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00283861

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIiZP.271.14.2025.MC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 268820,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamawiający nie dzieli zamówienia na części i nie dopuszcza składania ofert częściowych. Nie ma możliwości podziału zamówienia na części, które mogłyby być wykonywane przez różnych Wykonawców. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, wskazane jest, aby wszystkie roboty wykonywał jeden Wykonawca ze względu na wzajemne przenikanie się robót wszystkich branż. Ponadto zlecenie zamówienia w częściach wykonywanych przez różnych Wykonawców mogłoby doprowadzić do trudności w określeniu zakresu odpowiedzialności z uwagi na gwarancję jakości, która będzie udzielona przez Wykonawcę po zakończeniu robót.
2. Zakres robót obejmuje:
1) remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego polegającej na naprawie spękań wraz z wykonaniem nowej warstwy natrysku nawierzchni poliuretanowej,
2) wymianę tablic i obręczy łańcuchowych do koszykówki (regulowana wysokość obręczy) ,
3) remont piłko chwytów – wymianę siatki oraz wzmocnienie słupów,
4) wymianę siatki na istniejący ogrodzeniu wokół boiska oraz kompleksu sportowego,
5) wykonanie dodatkowej furtki w istniejącym ogrodzeniu,
6) wykonanie schodów terenowych wraz z spocznikiem,
7) remont zaplecza sanitarno – szatniowego w tym renowacja ścian, wymiana podsufitki, wymiana sufitu podwieszanego, wymiana obróbek blacharskich przy wentylacjach na dachu, wymiana wentylacji wywiewnej,
8) wymianę opraw oświetleniowych na obiekcie na ledowe - 24szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 320900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553470,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 320900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RS Investment Ltd. Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982280027

7.3.3) Ulica: ul. LUDWIKA RYDYGIERA 16/1

7.3.4) Miejscowość: WROCŁAW

7.3.5) Kod pocztowy: 50-249

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 320900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane